Plavky 2012 – oslňující barvy a rafinované střihy

Trendy v plavkách pro letošní léto 2012 přináší řadu zajímavých kombinacích barev, které korespondují s barvami moře, slunce a přírody. Střihy jsou zvoleny tak, aby byly maximálně přátelské k dámským křivkách, podtrhly vaše přednosti a schovaly vaše nedostatky. Plavky 2012 budou lichotit každé ženě. Výhodou je pestrá nabídka jednodílných plavek, bikin, k dostání jsou i tankini, které jsou pro letošní rok hitem.

Barvy plavek 2012

Obecně lze říci, že pro plavky se hodí jakékoli barvy. Pro ty letošní jsou zvoleny barvy přírody. Zejména se jedná o červenou, oranžovou, žlutou, zlatou, které evokují pocit zapadajícího slunce. Moře zase zastupují zeleno tyrkysové odstíny a uklidňující modrá. V módě jsou rovněž barvy vulkanických kamenů – hnědá. Klasiku, která nikdy nezklame doplňuje barva černá. Trendy je rovněž lesk a třpyt.

Střihy plavek 2012

Střihy plavek jsou zvoleny tak, ať zdůrazňují ženskou postavu. Hitem pro léto 2012 jsou trendy trojúhelníkové a vyztužené podprsenky, ale také tankini. Tankini jsou vhodné pro ty z vás, co potřebují skrýt větší bříško. Krásně z nich vytvoříte případně mini šaty nebo sukénku. Zakoupit je možné i plavky pro diskrétní formování postavy. Pro ženy s menším poprsím jsou vhodné push-up podprsenky, které mezi plavkami rozhodně najdete.

Pro inspiraci uvádíme trendové plavky 2012 z kolekce Lisca Selection.