Péče o dětské zuby

Není třeba zdůrazňovat, že péče o zuby je velice důležitá. Avšak je třeba připomenout, že by se s ní mělo začít již v útlém věku. Dle odborníku se tak ovlivňuje kvalita a vzhled zubů. Pro děti však může být čištění zubů velkým stresem a nočním můrou. Nechce se jim, otravuje je to, nechápou, že to dělají pro své zdraví. Jenže jak šikovně dětem vysvětlit, že o své zoubky musejí pečovat, tak aby byla péče zábava? Půjde to stěží, jenže možná nevíte, že to jde i jinak, než pouze s kartáčkem a pastou. Pomůže totiž žvýkání zvýkaček.

Zvýkačka pro zdravé zuby

V dětském věku může být žvýkačka skvělým pomocníkem, jak mít zdravé, čisté zoubky i svěží dech. Žvýkání žvýkaček je pro děti zároveň i zábavou a sladkostí. Spojíte tedy dvě mouchy jednou ranou. Dětem dáte sladkost, která působí jako prevence proti zubním kazům. Odstraní ze zubů nečistoty a poskytnou dětem sladké. Je však třeba pořídit žvýkačku bez cukru. Takové žvýkačky jsou již nyní běžně k dostání v obchodních sítích. Dětské žvýkačky bez cukru jsou však pouze Orbit. Další značky nejsou tolik vhodné, obsahují sacharidy a jiné látky. Žvýkačky Orbit pro děti jsou navíc obohaceny o dentální benefit.

Jaké jsou příchutě?

Dětem budou žvýkačky určitě chutnat, protože jsou ve dvou příchutích – jahoda a  Bubble gum. Jedná se v podstatě o novinku na trhu a to je rozhodně dobře. Protože se myslí i na kvalitu zubů vašich dětí. Prozatím jsou žvýkačky v provedení plátků. V balení je konkrétně 14 plátků. Po rozbalení vnějšího obalu Orbit fo Kids najdete 6 variant edukativních zábavných příběhů pro děti na téma dentální hygieny. Takže se vaše děti i pobaví.

Kdy mohou děti žvýkat?

U těchto žvýkaček není stanoven žádný věkový limit. V zásadě žvýkačka nemůže dítěti uškodit v žádném věku. Takže záleží na vás, kdy ji svému dítěti dovolíte. Samozřejmě musíte své ratolesti vysvětlit, že by nemělo žvýkačku spolknout a už vůbec ne vdechnout.

Žvýkačky Orbit for Kids je možné zakoupit v běžných obchodních sítích a to za doporučenou cenu 19,90 Kč.