Vyberte pro své dítě kvalitní, ale originální školní batoh

Cestou do školy i zpět nosí děti na zádech školní batoh nebo aktovku. Do školy vaše děti chodí deset měsíců v roce, pět dní v týdnu a určitě si uvědomujete, jak potřebný je kvalitní batoh. Myslete tedy na vaši ratolest a pořiďte ji takový školní batoh nebo aktovku, která splňuje ta nejpřísnější kritéria. Důležitá je totiž bezpečnost vašeho dítěte a jeho zdraví.

Co by měl školní batoh mít?

Správné školní batohy a aktovky by měly patřičně splňovat určité bezpečnostní prvky, jako jsou různé odrazky, reflexní  plochy, lemování, blikačky apod. Bezpečnost je určitě na prvním místě. Je nutné, aby bylo vaše dítě vidět. Svůj podíl na tom mají i pestré a výrazné barvy, které mohou pomoci ke zviditelnění. Řidiči tak díky těmto nejrůznějším bezpečnostním prvkům spatří vaše dítě včas. Stejně tak je důležitá zdravotní stránka školních aktovek a batohů. Záda by měla být pevná a anatomicky tvarovaná, popruhy musejí být dostatečně široké. Napomáhají totiž ke správnému držení těla a zdravému vývoji dětské páteře. Školní batohy vybírejte také podle váhy. Samozřejmě by neměly moc vážit, měly by být co možná nejlehčí.

Je důležitý design a funkčnost?

Kromě bezpečnosti a zdraví myslete také na design a funkčnost aktovky a batohu. Pro vaše dítě jistě hraje právě design tu největší roli. Můžeme doporučit, abyste vybírala školní batoh s vašim dítětem. Batoh bude na zádech nosit přece jen vaše ratolest. Stejně tak je dobré, když má aktovka a batoh dostatečný počet nejrůznějších přihrádek, kam váš školák může uložit veškeré potřebné pomůcky, sešity, knihy, svačinu apod.

Jaký školní batoh nebo aktovku pořídit?

Aktuálním potřebám moderních školáků perfektně odpovídají školní batohy a aktovky Topgal. Splňují totiž ty nejpřísnější kritéria na kvalitu, bezpečnost, zdraví, design a funkčnost. Kombinují tedy vše potřebné a důležité. Pestrý výběr nádherných batohů a aktovek najdete na internetových stránkách Topgal. Vaše dítě si zde bezpochyby vybere. V nabídce jsou také stylové batohy na notebook, studentské batohy, školní pouzdra a další příslušenství, např. obaly na sešity, desky na sešity a další užitečné věcičky do školy.

 

 

 

 

 

 

Zdroj fotografií: www.topgal.cz