Nezapomenutelná dětská narozeninová párty? Jedině v zábavním parku BRuNO v Brně

cirkusBlíží se narozeniny vašeho dítěte a vy již přemýšlíte, jakou oslavu uspořádat? Vzpomínáte při tom na svá dětská léta a oslavy svých narozenin? Bezesporu to byly nádherné časy, avšak tato nostalgie v rámci inspirace není zrovna ideální. Časy se mění a dnešní děti se neuspokojí s kakaem a dortem, který upeče babička. Chce to pořádnou party s balkónky, dětským šampusem, dortem s oblíbenými pohádkovými postavičkami a hlavně hromadou srandy, zábavy a her. Má to ale své ALE!

Narozeninový party doma? Raději ne!

Taková oslava není jen tak. Musíte mít prostor, kde usadíte všechny kamarády a je potřeba počítat i s jejich doprovodem. Zároveň je nutná pečlivá příprava, nejen, co se výzdoby a her týče, ale hodně času pohltí i občerstvení a nápoje. Vše musí být zajištěno a to znamená, že budete uklízet, lítat, chystat, zdobit, péct, vařit a pak všechny obsluhovat, nehledě na to, že vás čeká další práce po ukončení celé akce. Vy z toho všeho kolem zřejmě mít radost nebudete, navíc není jisté, zda se budou bavit děti a nebude to pro ně doma spíše nuda.

Nuda v Brně vás ale rozhodně nečeká, pokud svěříte uspořádání narozeninové párty profesionálům v zábavním parku BRuNO. Na tomto místě se o vše postarají do sebemenšího detailu.

Narozeninová oslava, která jde s dobou

Narozeninová oslava je akcí, která si žádá trochu fantazie. Musí být výjimečná a nezapomenutelná. Dnešním dětem nestačí jen poblahopřát a předat dárky. Chtějí více a o svůj slavnostní den se přejí podělit s kamarády ve velkém stylu. Návštěva zábavního parku je tedy naprosto ideální příležitostí.

Obyvatelé Brna a okolí k tomu mohou využít již zmíněný zábavní park BRuNO, který najdete ve Slatinách. Tento moderní family park je určen dětem i dospělým a nabízí spoustu zábavy. Zde vám připraví pořádnou oslavu a vy si ji budete moci také užívat. Bez starost! Všechny děti budou doslova nadšené. Pro děti je zde nespočet atrakcí, na kterých se perfektně vyblbnou. A vy dospělí si třeba můžete mezitím zajít do nové restaurace Brno – Slatina, která nese název Hnízdo. Restaurace má mimochodem samostatný vstup a tak je přístupná i pro hosty, kteří nenavštíví herní centrum BRuNO.

Tématické salónky mají styl

V zábavním parku BRuNO je k dispozici hned 5 narozeninových salónků vyladěných opravdu tématicky. Vybírání z dětských motivů, jako je cirkus, princezny, les, formule a vesmír, bude určitě těžké.

formule

Aby vám to v BRuNO usnadnili, mají pro vás připravené tři narozeninové balíčky lišící se rozsahem služeb, přičemž je součástí ceny přístup na mnohé atrakce. Oslavu lze také přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak party na míru. Součástí může být i profesionální animátor, který ví, co děti milují a jak je zabavit.

O veškerý servis se postarají zde a na vás bude pouze jediná věc – pozvat kamarády a známé. Takhle nějak můžete strávit narozeninový den i vašeho dítěte. Všichni si jej maximálně užijí!