Nejlepší dárek pro muže?

595x280-obr-kategorie-jizdy-55a3bda91522bAč jsme si možná mnozí z nás dnes ani neuvědomili, jsou to přesně 3 měsíce, kdy budeme prožívat vánoční čas – zpívat koledy, pojídat cukroví, pochutnávat si na stědrovečerní večeři, rozbalovat dárky u vánočního stromečku a trávit čas s nejbližšími.  Tomuto krásnému dni v roce však předchází spousta starostí a stresů, zejména v souvislosti s nakupováním dárků.  Vyhněte se předvánočnímu shonu, tlačenicím v obchodech či nervy, že vám objednané zboží z e-shopu nepřijde včas do Vánoc. Začněte pořizovat dárky již nyní!

Každý z nás chce potěšit nejen své děti, ale také drahou polovičku. Vybírat chlapovi dárek je někdy nadlidský úkol. Muže nepotěší tolik oblečení, parfémy, šminky, šperky, kabelky, boty, tak jako nás. Musíme jít na to z jiného koutku. Připravili jsme pro vás „špešl“ tipy na vánoční dárky pro přítele, manžela, bráchu, kamaráda, taťku i dědečka.  Jsou originální a zaručeně vzbudí úspěch. Máme na mysli skutečné zážitky, které se jen tak neprožijí! Inspiraci jsme hledali na webu www.firmanazazitky.cz. Co jsme vybrali?

Jízda ve Ferrari 458 Italia

Jízdou v rychlém a sportovním voze nepohrdne žádný chlap. Vy mu můžete poskytnout jedinečný pocit z jízdy, při které mu bude běhat mráz po zádech. Absolutní novinka Ferrari 458 Italia je tím pravým vozem. Italský plnokrevník na čtyřech kolech doslova hltá jakoukoliv zatáčku. Z 0 na 100 km/h to vytáhne za 3,4 sekund a dosahuje rychlosti až 325 km/h. Více informací najdete zde: http://www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-458-italia

Simulovaný let se stíhačkou F16

Dalším adrenalinovým zážitkem v podobném duchu je simulovaný let stíhačkou. Má-li rád váš partner vojenskou tématiku, pak je tento dárek naprosto ideální. Co jej čeká? Dokonalá 7 metrů široká 180° projekce, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnosti.

Putování na koních Quarter Horse

Milovníky přírody a dobrodružství zaručeně potěšíte putováním na koních Quarter Horse. Svést se liduprázdnou krajinou v sedle spolehlivého koně je tolik vzrušující. Celá akce probíhá včetně večera a noci na odloučeném místě, které je obklopeno lesy. Součástí je ubytování ve stylové a útulné hraničářské chatě bez moderních vymožeností, jako elektřina či tekoucí teplá voda.

Prohlídka palírny s degustací, degustace prémiových destilátů

Mezi velmi oblíbené vánoční dárky pro muže lze zařadit prohlídky palíren s degustací prémiových destilátů. Chlap tak nahlédne pod pokličku výroby a uvidí, jak vlastně lahodný mok vzniká.

Vybírat můžete i z dalších originálních zážitků typu jízda Hummerem, golfová masáž, landkiting kurz, staň se bagristou, chovatelem šelem apod.