Váš auťák jako ze škatulky! A vy pro to nemusíte v podstatě nic udělat!

automyčkaStrávili jste během léta hodně času ve svém voze? Právě v tomto ročním období jej většina z nás využívá nejvíce. Jezdíme po výletech, na dovolené a je více než jisté, že se po těchto cestách znečistí, jak interiér, tak exteriér. Víte, že i váš automobil by si nyní zasloužil zvýšenou péči, nicméně se vám do té dřiny vůbec nechce?

Bez práce perfektní výsledek? Jde to!

Umýt vůz není jen tak! Je to docela fyzicky náročné, strávíte u toho spoustu času a řekněme i spotřebujete spoustu vody i saponátů. V domácích podmínkách se mytí aut moc nevyplatí. Mnohem lepším a efektivnějším řešením, aniž byste museli přiložit ruku k dílu, je vydat se do automyčky.  Váš plechový člen rodiny bude znovu krásně čistý, voňavý a vy nebudete fyzicky vyřízení. Automyčka umyje automobil za pár minut, a navíc ještě za skvělou cenu. Stačí vyzkoušet jednou a ihned poznáte, jak je to výhodné. Jiným způsobem již auto chtít mýt nebudete.

Proč mytí v automyčce?

Mnohé automyčky disponují kromě vybavení na mytí karosérie také dalšími užitečnými pomocníky, jako je např. vysavač apod. I tyto nástroje lze využít k rychlému a efektivnímu vyčištění interiéru vašeho vozu. Hlavními výhodami myček aut je však perfektní výsledek za krátkou dobu. Kvalitní autokosmetika v kombinaci s kartáči a moderními technologiemi zvládnou za pár minut kompletní odstranění nečistot z exteriéru vozu, včetně podběhů. Součástí je případně i aplikace ochranného vosku, což prodlužuje životnost laku.  Vy v podstatě jen do myčky zajedete a nemusíte nic víc udělat. Vydejte se tedy na automyčku za letní očistou.

Stabilní a tradiční síť moderních bezkontaktních automyček, které najdete po celé Evropě, provozuje BKF Carwash. Pokud chcete zavítat na kvalitní automyčku, pak je to právě tato. Moderní pojetí, jedinečné výsledky, kvalita, rychlost a příznivé ceny, to vše patří mezi výhody těchto provozů. Nejbližší automyčku BKF Carwash najdete na přehledné mapě na internetových stránkách http://bkfcarwash.cz/. Zde si koneckonců můžete zjistit i další užitečné informace o vybavení, technice atd .

Mytí aut je snadné, rychlé a levné! Udržujte váš auťák jako ze škatulky díky automyčce!