Nejkrásnější zima je na horách. Užijte si ji s dětmi na Chalupě Stachy na Šumavě

Ač máme konec listopadu, zima zatím o sobě nedala moc znát, jak tomu obvykle bývá. Nejvíce však mnozí z nás sní o sněhu během vánočních svátků, který se nám ve městech i mnohých vesnicích, jež jsou položeny níže, než pohoří a hory, vyhýbá. Milovníci zimních sportů určitě také netrpělivě čekají, jaké podmínky budou panovat pro tu nadcházející sezónu. Jistě se však shodneme na tom, že ta pravá zima je nejkrásnější na horách, protože má tu správnou atmosféru a nenahraditelné kouzlo. Naplánujte si ji již nyní a vyražte s dětmi prožít pár úžasných dnů plných pohody. My pro vás dnes máme skvělý tip.

Odpočinek na čerstvém vzduchu

Kdo by nechtěl vypadnout z města plného smogu, hluku, lidí, do krásné krajiny nedotčené Šumavy. Pobyt na čerstvém vzduchu prospěje nejen vám, ale i vašim dětem, pro které bude dovolená na horách jistě nezapomenutelná. Leckdy si ji užijí mnohem více, než tu v létě u moře, protože nabízí nespočet zimních radovánek.

Kouzelná Šumava

Azurová obloha, sněhobílý povrch, jiskřivý vzduch s poletujícími přemrzlými vločkami, dokonale připravené svahy pro sjezdové lyžování, vysoustružené běžecké stopy a všude kolem nádherná ztichlá šumavská krajina. To je jednoznačně idylka, kterou si nenechejte ujít. Kdo přijede na Šumavu trávit delší čas, jistě bude u návštěvy tohoto překrásného kraje řešit i ubytování. Dovolená je bezesporu spojená s rodinným prostředím, proto je dobré se ubytovat na místech, která vám zaručí soukromí. Na rozdíl od hotelů či penzionů vám to mohou poskytnout chaty a chalupy.

Chalupa Stachy je ideální pro rodiny s dětmi

Příjemné a útulné prostředí v rodinném duchu vám může poskytnout Chalupa Stachy. Pronájem chalupy vám umožní prožít pobyt na Šumavě v naprostém soukromí s tím, že máte vše potřebné po ruce. Chalupa je zařízená přímo pro rodiny s dětmi, takže ze budou v maximálním bezpečí. Vznikala totiž za účelem vytvořit místo pro vlastní pohodový pobyt samotných majitelů, jež měli problém nalézt bezpečné ubytování. Chalupa Stachy je vhodná pro děti všech věkových kategorií, od miminek, batolat, předškoláků, školáků i puberťáků. Myslí zde na všechny.

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný rekreační dům, ve kterém se mohou ubytovat 2 až 3 rodiny s dětmi, pro maximálně 10 osob (8 dospělých). V chalupě se nachází 2 koupelny, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dále 3 samostatné pokoje a jeden menší s palandou. K domu přísluší i zahrádka, kde můžete využívat dětské hřiště. Chalupa je tedy ideální nejen pro pobyt v zimě, ale i v létě.

obývací pokoj

kuchyň

ložnice

koupelna

Vyžití v okolí

V blízkém okolí Chalupy Stachy se nachází bohaté vyžití pro milovníky běžeckého i sjezdového lyžování a snowboardingu. K dispozici máte 3 lyžařské areály (Zadov-Churáňov, Nové Hutě a Kašperské Hory). V komplexu Zadov – Churáňov se rovněž nachází snowpark a skicrosová dráha, včetně lyžařské školy, kde naučí lyžovat, jak vás, tak i vaše děti. Dáváte-li přednost bílé stopě, tak si i běžkaři přijdou na své na pravidelně udržovaných běžeckých tratích.

Rezervaci ubytování můžete provést skrze stránky http://www.sumava-dovolena.eu/rezervace/ nebo telefonicky na tel: 737 049 397.