Toužíte po exotické dovolené v ráji? S německými cestovkami Vás vyjde levněji!

Začínáte pomalu uvažovat nad tím, v jaké destinaci byste rádi letos s rodinou strávili dovolenou? Už jste poznali krásy Chorvatska, Egypta, Itálie, Bulharska, Turecka či dalších oblíbených cílů českých turistů? Tentokrát jste zatoužili po mnohem exotičtější zemi? Stále více Čechů se vydává během dovolené do míst, které lze označit za exotické, neboť jsou od naší republiky vzdáleny tisíce kilometrů. Jenže není mnoho českých cestovních kanceláří, jež by pobytové zájezdy do těchto lokalit nabízely. Výběr není tak široký, navíc se jejich cena pohybuje poměrně draho. Pokud však využijete služeb německých cestovních kanceláří, pak vás může i exotická dovolená vyjít mnohem levněji, dá se říci i nejlevněji.

Databáze zájezdů od 65 německých cestovek na jednom místě

Sice byste velice uvítali možnost vyjet do exotického ráje, pokud by vás zájezd vyšel mnohem levněji, máte však obavy, že si jej nebudete umět u německé cestovní kanceláře zařídit? Není třeba mít obavy, je to velice snadné. Díky českému portálu Airstop.cz budete mít přístup k 65 německým i rakouským cestovních kancelářím a jejich nabídkám. Přes tento portál si můžete dovolenou objednat, přitom máte garantovány naprosto stejné ceny, jako v případě, že byste danou cestovku sami oslovili.

Proč oslovit německou cestovní kancelář?

Velkou výhodou je to, že německá preciznost, spolehlivost a kvalita je známa po celém světě. Řada turistických destinací dává přednost právě těmto kancelářím a německé turisty mají rádi. Můžete tedy očekávat ten nejlepší servis, nízké ceny i výrazně luxusnější služby v hotelích a jiných ubytovacích zařízeních.

Kouzelné Maledivy nebo Srí Lanka

Mezi nejvyhledávanější ostrovy v Indickém oceánu patří bezesporu Maledivy nebo Srí Lanka. Úchvatné sněhobílé pláže, nejjemnější prachový písek, tyrkysové a čisté moře, bujná exotická vegetace a luxusní služby zaručí, že se zde budete cítit jako v ráji. Stačí si vybrat konkrétní lokalitu, hotel a datum, kdy byste rádi vycestovali.

Maledivy, zdroj: Airstop.cz
Maledivy, zdroj: Airstop.cz

Nádherný Karibik na Kubě nebo v Dominikánské republice

Rovněž Karibik patří mezi nejoblíbenější cíle řady turistů, jež chtějí poznat afro-latinskou kulturu, výjimečnou historii, určitou „izolaci“ a nedotčené přírodní krásy. Aktuálně si můžete vybrat ze zájezdů na Kubu či třeba do Dominikánské republiky. Dovolená v těchto zemích vám nabízí skvělý relax spojený se zážitky, které jen tak nezapomenete.

Dominikánský republika, zdroj: Airstop.cz
Dominikánský republika, zdroj: Airstop.cz

Stačí si jen vybrat zájezd, který bude odpovídat vašim představám, zarezervovat a o vše ostatní se postarají profesionálové z německé cestovní kanceláře.