Nechte své tělo i duši odpočinout na wellness pobytu za pár korun

centro hustopece nove homepage 5Každý z nás občas prožívá náročnější období, ať už v práci nebo osobním životě. Zejména my ženy často zažíváme obrovský zápřah. Honí se nám hlavou nejrůznější starosti, stresujeme se z práce, a vrásky nám dělá péče o domácnost i výchova dětí. To vše nemá na náš organismus zrovna pozitivní vliv. Tento uspěchaný životní styl se na našem zdraví podepisuje, proto je potřeba čas od času „vypnout“ a oprostit se od běžných starostí. Toho lze ideálně dosáhnout na dovolené. Můžete-li si však vzít jen pár dní volna nebo byste ráda někam vyjela s partnerem na víkend, ideální jsou pro vás wellness pobyty.

Po několik dní se můžete dopřát nekonečné relaxace a blahodárných procedur, díky kterým načerpáte novou energii. Stačí sbalit jen pár nejnutnějších věcí, ve wellness světě toho totiž až tak moc potřebovat nebudete. Wellness pobyty jsou obvykle nabité aktivitami, ke kterým vám postačí jen plavky, osuška a případně župan. A kromě plavek máte často koneckonců zmíněné věci k dispozici na hotelovém pokoji.

Wellness centrum v příjemném a harmonickém prostředí

Wellness souvisí s ozdravnými či lázeňskými pobyty a procedurami, jež mají příznivý účinek na náš lidský organismus i mysl. Takový pobyt si můžete užít, ať už v lázních nebo v moderních horských i městských hotelech, jež disponují vlastní wellness zónou. Užívat si můžete kupříkladu pobyt ve vířivé vaně, saunách, vyhřívaném bazénu, solné jeskyni, dopřát si masáže, zajít na kosmetiku, manikúru a využít řadu dalších služeb. Postupem času mnohé z nich začalo nabízet stále více hotelů, penzionů a jiných ubytovacích zařízení, což je v současné době velkou výhodou. Nabídka je opravdu pestrá.

Prostředí v interiéru wellness centra je velice příjemné, hraje v něm relaxační hudba, voní příjemná vůně a atmosféra vás navodí do naprosté pohody. Odpočinek si přeci zasloužíte i vy, tak nechejte své tělo i mysl hýčkat. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří o vás budou pečovat. Wellness pobyt vás zregeneruje, jak po fyzické, tak psychické stránce.

centro hustopeče 3

centro hustopeče 4

Wellness víkend s obrovskou slevou

Výhodné jsou wellness pobyty pro dva, jež pořídíte v rámci nějakého balíčku. V něm je obsaženo ubytování, nejrůznější procedury, bonusy, slevy na nějaké služby, případně i strava a další. Takový prodloužený víkend vás vyjde na pár tisícovek pro oba a pokud navíc využijete slevový portál Slevoteka.cz, ušetříte ještě více. Vždy se můžete těšit na výrazné slevy, dokonce i 70 %. Vyrazit můžete nejen do ČR, ale i zahraničí. Užít si pobyt na jižní Moravě, ve slovenských Tatrách nebo maďarských termálech, za doslova pakatel, dnes není vůbec problém. Nabídka výhodných balíčků se neustále mění, takže pokud si ihned při první návštěvě nevyberete, je dobré se přihlásit k odběru novinek. Tak budete mezi prvními, jež se dozví o nově přidaných slevách skrze vaši e-mailovou schránku, odkud se snadno prokliknete k možné objednávce, pakliže vás některá nabídka osloví.

Ilustrační fotografie: z Hotelu Centro**** v Hustopečích na jižní Moravě