Nehty jako od profesionála

Na krásné, upravené dlouhé nehty už dnes naštěstí nemusíte sázet jenom na genetiku. Dopomoct si totiž můžeme i jednoduchými pomůckami a vykouzlit si na rukou velice dobře vypadající gelové nehty. Nemusíte ani lovit ve vodách manikérek a nehtových studií. Modeláž nehtů si můžete klidně provádět sama v pohodlí svého domova.

Inspiraci najdete na fotkách

Stačí, když si pořídíte domů potřebné vybavení a manikúru budete mít přesně takovou, jakou budete chtít. Gelové nehty jsou odolné a pružné, takže by vám měly poměrně dlouho vydržet. Záleží ale samozřejmě také na tom, jak se o ně budete starat. Pokud byste si nevěděla rady se zdobením nehtů, není nic jednoduššího, než si najít na internetu gelové nehty fotogalerie a z výsledků si vybrat, co se vám bude líbit. Jako inspirace jsou fotky gelových nehtů, kterých je skutečně požehnaně, neocenitelné.

Kde pořídit potřebné vybavení?

Jestliže budete chtít výbavu na tvorbu nehtů pořídit domů, navštivte například eshop nehtyprofi.cz, kde jsou pro vaše potřeby k dostání veškeré pomůcky pro tvorbu a následné zdobení nehtů z gelu. V základu je potřeba především speciální gely, lepidla, uv lampa, pilníky na tvarování, štětečky, laky a další pomůcky. Abyste ale nemusela zbytečně dlouho přemýšlet, co všechno vlastně budete potřebovat, můžete koupit rovnou celou sadu. S gelovými nehty se pojí také potřeba jednou za čas, konkrétně přibližně jednou za měsíc celé to dílo upravit. Je to způsobeno růstem vlastních nehtů. Když si spočítáte, kolik by vás přišly pravidelné návštěvy u manikérky a kolik zaplatíte jen za sadu na vlastní tvorbu nehtů, budete mile překvapena, že domácí gelové nehty se vyplatí více. Navíc můžete po získání trochy té praxe klidně nabízet modeláž nehtů i kamarádkám.