Jak na melír během pár vteřin?

Připnutí clip in vlasů je velmi jednoduché, zvládne ho během pár vteřin každý a výhodou je, že vaše původní vlasy nijak nezničí. Clip in vlasy totiž připínáte na své vlastní a pak je zase jednoduše sundáte. Vlastní vlasy nezahříváte, nevystavujete je zbytečně vysokým teplotám ani jinému působení chemických látek. Jedná se tedy o velmi šetrnou metodu prodlužování a probarvování vlasů.

Clip in vlasy jako šetrné zkrášlení účesu

Pokud již s clip in vlasy zkušenost máte, zkuste něco nového! Právě možnost připnutí a odepnutí vlasů přímo vyzývá k barevným experimentům. Tím není myšleno, abyste si na hlavu připnula divoké zelené prameny, ale konečně můžete vyzkoušet jemný melír, aniž by vaše vlasy trpěly barvením. Clip in vlasy jsou jednoduchým ozvláštněním účesu, který si můžete rozmyslet ze dne na den.

Experimentovat také můžete s vlnitými melírovými clip in vlasy. Tento typ clip in vlasů oceníte, pokud i po hodinách strávených s kulmou v koupelně jsou vaše vlasy rovné jako hřebíky a po vlnkách není ani vidu. Pokud se vám zase vlasy neposlušně kroutí, oceníte rovné clip in vlasy. A jestli jste vždy toužila po ofině, ale je vám líto stříhat svoje vlastní vlasy, můžete vyzkoušet clip in ofinu.

Zkuste melír s clip in vlasy!

Pokud ofinu už máte, můžete zkusit clip in ofinou vaší původní zahustit. Právě u ofiny, která je dost vidět, je dobré zaplatit si za pravé vlasy a nekupovat umělé. Ofinu si můžete pořídit jednobarevnou, ale i melírovanou. Clip in vlasy je možné mýt, česat, foukat i žehlit. Doporučuje se je po umytí nechat volně uschnout na ručníku a až potom s nimi pracovat. Získáte tak bohaté vlny, po kterých toužíte už dlouho anebo naopak perfektně rovné vlasy. Melírované clip in vlasy jsou jednoduchou formou, jak zkusit nový účes nebo barvu vlasů a nezničit je přitom mechanickou nebo chemickou cestou.

Článek vytvořen ve spolupráci s webem Stylprotebe.cz, kde si můžete vybrat clip in melír či melírovanou clip in ofinu.