Moderní italské boty! Ty pravé pro léto 2012

Jistě se mezi námi najdou ženy, které si v nošení bot doslova libují a nákup nových botiček je pro ně tou nejlepší odměnou. Mít několik párů bot však potřebuje každá žena, protože nelze přeci chodit pořád pouze v teniskách nebo v pantoflích. A právě nyní v létě, které je na úplném začátku, si můžeme střídání bot doslova užít. Léto je co se týče bot asi nejuniverzálnějším ročním obdobím a můžeme si vzít na sebe téměř cokoli, od žabek, dokonce i kozačky. Jaké boty se letos nosí? V čem budete vypadat trendy? Podívejte se spolu s námi na dávku inspirace z nové italské kolekce bot Carollini.

Sexy lodičky

Již nějakou dobu vládnou vysoké jehlové podpatky a u Carollini lodiček tomu není jinak. Dámské italské lodičky přináší ženskost, smyslnost, eleganci. Ač nabízí opravdu vysoké podpatky, budete se v nich cítit velmi pohodlně, neboť zvolené materiály jsou měkké a příjemné. Oslní vás do detailu propracované krajky, výšivky, zdobení, což přináší určitou originalitu a luxus. V lodičkách Carollini budete krásná a přitom se budete cítit velmi komfortně.

Pohodlné baleríny

Balerínky jsou v posledních letech velice oblíbenou dívčí a ženskou obuví. Italské baleríny Campo di Fiori jsou nadčasové, ženské a pohodlné. Vyrábí se tradiční ruční výrobou, což je jistě v dnešní době neobvyklé. Prochází přísným výběrem materiálů, které vám poskytnou maximální komfort a vy se budete v těchto botech cítit jako ve vatě. Buďte jedinečná, krásná a originální s balerínami Carollini. Hodí se pro každou ženu, která si nepotrpí na vysoké podpatky, ale vsází na neotřelý vzhled.

Trendové sandály

Typickou letní obuví jsou jednoznačně sandály. Dámské italské sandály přináší opět vytříbené páry těch nejtrendovějších bot pro letošní léto. Jsou dokonalé po řemeslné stránce a díky měkkému materiálu z telecí usně, poskytují komfort, který jistě oceníte. Navíc sandály obsahují Swarovského krystaly, které rozzáří každou nožku a vy tak získáte nádherný módní doplněk. V těchto sandálkách vynikne vaše elegance, půvab a ženskost. K dostání jsou sandály jak na vysokém podpatku, ve kterých budou vaše nohy o pár cenťáků delší, tak klasické sandály na rovné podrážce.

Jestliže chcete mít originální a nádherné letní boty, ve kterých oslníte okolí, Carollini boty vám to jistě nabídnou svou pestrou škálou trendových bot.

Zdroj fotografií: www.carollini.cz