Tipy na letní trendové dámské oblečení

Léto je v plném proudu a my si naplno užíváme letního počasí. Díky němu je možné pořádat nejrůznější letní akce pro širým nebem, party, večírky apod. Každá z nás se jistě těší na nošení letních šatů, mini sukýnek, šortek, tílek, tunik apod. Léto jen nejen krásné, ale dává nám možnost se pořádně vyřádit v módě. A v čem budete právě toto letošní léto neodolatelná a sexy? Přinášíme vám tipy na ty nejžhavější novinky v letním oblečení pro ženy.

Lehounké letní šaty

Tehdy, kdy teploty stoupají k třicítkám oceníte dámské oblečení v podobě šatů, které ke každému létu neodmyslitelně patří. Mini šaty nikdy nepřestanou být trendy a zaručeně vám v nich nebude horko. Můžete tak ukázat své krásně opálené nožky a hodí se zejména pro drobné dívky a ženy, které se nebojí odhalit své tělo. Určitě sklidíte úspěch zejména u mužů, které fikaně poškádlíte. Pokud jste gazela s dlouhýma nohama, ideální jsou pro vás maxi šaty až na zem. Když zvolíte lehounký materiál, budete se v nich cítit velice příjemně. Moderní jsou letní květinové vzory, ornamenty, krajka a pestré barvy. Nikdy však nic nezkazíte klasickou bílou a černou barvu. Hlavně v bílé barvě budete vypadat svěže a něžně.

Svůdné legíny

Legíny jsou poslední dobou velkým hitem a stále si drží mnoho příznivkyň. Jsou praktické a svůdné. Není divu, že jsou tak oblíbené, neboť se hodí k sukním, šatům, tunikám, tílkům, topům…prostě je vynosíte téměř ke všemu. Můžete si je obléci do práce, k vodě, na party i do společnosti. Rozhodně by vám neměli chybět klasické černé legíny, ať už dlouhé či tříčtvrteční. Ty jsou totiž nejvíce praktické a vždy vypadají perfektně. Nebojte se také vsadit na výraznější vzory i barvy. Letošní léto je pro pestré barvy a crazy potisky. Hitem sezóny jsou legíny se zvířecím motivem, např. s leopardím vzorem. Jsou sexy a přitažlivé.

 

Atraktivní topy, tuniky a tílka

Nesmíme opomenout ani na horní část dámského oblečení. Dámské oblečení totiž zahrnuje obrovské možnosti co se týče tílek, tunik, topů, halenek, triček apod. Nosí se jak v přilehavém provedení, tak ve vzdušném širokém. Trendové jsou tuniky, které jsou v oblasti prsou volnější a užší přes boky. Odhalují rafinovaně ramena, což působí velice svůdně. Hitem jsou tílka s krajkou v zadní části a pořídit si je můžete v mnoha pestrých barvách. Krásně budete vypadat v tričku s netradičními vzory, efekty, ornamenty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Větší dávku inspirace najdete na www.fmoda.cz.