Levné byty v Praze k prodeji

Praha patří mezi nejžádanější lokality k bydlení v rámci naší republiky. A není se čemu divit. Je zde nejvíce pracovních příležitostí s průměrně vyššími platy, než v jiných částech ČR, dále kulturní vyžití, největší možnosti, co se týče trávení volného času a občanská vybavenost je na vysoké úrovni. Nejčastěji si dnes hledají nové bydlení v Praze zejména mladí lidé, kteří se sem stěhují třeba za prací. Patříte právě mezi ně? Jelikož mladí lidí teprve začínají a všichni nejsou ještě natolik finančně zaopatření, připravili jsme si pro vás tipy na levné byty v Praze, neboť ne všechny nové projekty jsou finančně náročné.

Vilapark Uhříněveská obora – Praha 10

Již za 1 195 362 Kč můžete sehnat byt v novém developerském projektu Uhříněvská obora, který se nachází ve velmi pěkné a atraktivní lokalitě Praha 10 – Uhříněves. Ač jsou byty cenově dostupné, nabízí vysoký standard vybavení. Celkem je k dispozici 151 bytů, od velikostí 1+kk až po 3+kk. Projekt bude tvořen 5 viladomy. Nyní probíhá výstavba prvních dvou vil, další tři budou dokončeny v létě a na podzim 2013. Viladomy budou kvalitně tepelně izolovány a díky tomu je možné ušetřit až 20 % z celkových nákladů na vytápění. Už nyní je možné si tyto byty rezervovat.

Vilapark Uhříněvská obora
Uhříněvská obora-interiér

Bytové družstvo Habr – Praha 9

V loňském roce byla zahájena výstavba družstevních bytů. Bytové družstvo Habr nabízí 62 bytů, momentálně je volných 48 bytů. Nejlevnější byt můžete pořídit už za 1 448 532 Kč. Dispozice bytů se pohybují od 1+kk, až po prostorné byty 4+kk. Projekt bude zcela dokončen v létě 2013. V okolí bytových domů se nachází dostatek zeleně a tento prostor je možné využít k relaxaci a odpočinku. Toto bydlení je poměrně klidné, proto je vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro páry, kteří upřednostní spíše tento klidnější způsob života.

Bytové družstvo Habr
Bytové družstvo Habr - interiér

Dolní Počernice – Praha 9

Dalším našim vybraným projektem je komplex nízkoenergetických domů Dolní Počernice, který se nachází rovněž v lokalitě Praha 9. Vlastníci těchto bytů ušetří ne malé náklady na vytápění. V nabídce jsou byty již od částky 1 448 532 Kč. Komplex domů je navržen tak, aby svým obyvatelům poskytl maximální pohodlí, komfort a spokojený život. Tento projekt okouzlí všechny z vás, co vyznávají moderní, ale poklidné příměstské bydlení. K prodeji je 54 moderních bytů, od 1+kk, až po 4+kk, přičemž je možné jednotlivé byty dispozičně upravit.

Dolní Počernice
Dolní Počernice

Kompletní nabídka levných bytů v Praze

Pokud se chcete o jednotlivých bytech dozvědět více, navštivte webové stránky Nejlevnější byty v Praze. Kromě těchto zde najdete i nabídku dalších nejlevnějších developerských projektů, jež jsou vystaveny v Praze a čekají na své nové majitele.