Když budete pořádat garden párty…

V poslední době se řada akcí podniká venku, na čerstvém vzduchu. Ať už se jedná o větší či menší společenskou událost, venkovní prostor konání má rozhodně své kouzlo. Zejména pokud vyjde krásné a slunečné počasí, tato kombinace je rozhodně nejlepší volbou. Při představě garden párty si každý vybaví léto, ale vždy tak tomu nemusí být. I v chladnějším počasí lze uspořádat velmi zábavou a příjemnou akci venku. Stačí, když si pořídíte párty stan, který vás ochrání před nepříznivým počasím a chladem.

Chystání zahradní párty

Jestliže tedy budete slavit narozeniny, výročí, promoci, svatbu či jakoukoli jinou příležitost, která si zaslouží setkání více osob, je často složité pozvat větší počet hostů třeba k vám domů, kde se všichni nevejdou nebo zajistit nějaký vhodný prostor. A když máte k dispozici zahradu, můžete párty uspořádat právě zde. Zajistit musíte stoly, židle, nádobí, jídlo, pití, zábavu i kvalitní zázemí, které vám poskytne právě párty stan. Sice je potřeba zařídit o něco více věcí, ale výsledný efekt bude zaručeně stát za to.

Proč zajistit párty stan?

Účel párty stanů je v podstatě jasný. Může se v nich konat téměř cokoli ve venkovním prostoru. K uspořádání společenských akcí jsou rozhodně vhodné. Párty stan je možné postavit i v zimě, neboť jej lze krásně vytopit a bude v něm teplo. A výhodou je to, že vám nebude chodit nikdo po domě, nebudete v něm mít nepořádek a vše se bude konat jen venku. Párty stany jsou vhodné do jakéhokoli počasí, ochrání vás před deštěm, větrem, chladem, průvanem i slunečními paprsky. I hostům se bude tato varianta určitě líbit, neboť je originální, stylová a zábavná.

párty stan v zimě
párty stan na svatbě

Jaký stan můžete zakoupit?

Na garden párty můžete stan vybírat z široké nabídky. Je možné zakoupit párty stan mnoha velikostí, tvarů, barev. Nespornou výhodou je rovněž variabilita stanového uskupení. Dle vlastních požadavků si jej můžete postavit. Stany je totiž možné různě kombinovat. Rozměr stanu určitě závisí na tom, kolik hostů plánujete. Přičemž si samozřejmě můžete stan pořídit takový, abyste jej mohli využívat častěji a ne jen na jednu akci. K dispozici jsou rozměry od 3×3 m, až po obrovské pavilóny, které sčítají 6×12 m. Tyto stany mohou mít i odlišnou hmotnost. Lehčí stany jsou přenosné, ty těžší pak nabízí stabilnější a pevnější konstrukci. Kvalitnější párty stany mají větší tloušťku konstrukce i hrubší tkaninu, ze které jsou tvořeny stěny stanu. Některým párty stanům nechybí okna, které jsou většinou z průhledné fólie a samozřejmě vstupy do stanu. Dnes není problém párty stan sehnat. K dostání jsou v různých prodejnám nebo pokud chcete stan pořídit za výhodnější cenu, doporučujeme jej objednat přes eshop. I zde se můžete těšit na pestrou nabídku a ceny jsou v porovnání s kamennými obchody rozhodně nižší.

Když budete mít stan zakoupen

Před zahradní akcí je pak potřeba párty stan postavit, ale vůbec nemusíte mít obavy z montáže. Manipulace je velice snadná, stan je rozložen na několik dílů, které dle návodu spojíte k sobě. Návod vám dám přesné instrukce a stan můžete mít postaven i do půl hodiny, v závislosti na velikost.

Široký výběr párty stanů naleznete v internetovém obchodě Havaj.cz.

Zdroj fotografií: www.havaj.cz