Láká vás lezení po skalách? Využijte jedinečnou 25 % slevu na vybrané kurzy lezení

Lezení na přírodních i umělých stěnách je v poslední době docela v kurzu. Na nějaký čas se zastavit, odpoutat se od stresu a vypjatých situací, soustředit se jen na samu sebe a zažít něco jedinečného, to nabízí horolezectví. Lezení dnes není v žádném případě pouze doménou mužů, nadchlo ne jednu ženu a stalo se oblíbenou ženskou volnočasovou aktivitou. Kdo to nezkusil, neví, jaké možnosti a jaké pocity vám může horolezectví přinést. Toužíte si to vyzkoušet, ale máte strach? Myslíte si, že je to těžká dřina jen pro silné chlapy? Tak tomu není! Svěřte se do rukou odborníků a nahlédněte do tajů horolezectví.

Horolezecká škola RockJoy

V České republice se nachází několik horolezeckých škol. Pakliže jste z Prahy nebo okolí, nebudete to mít daleko do horolezecké školy RockJoy, která nabízí hned několik kurzů lezení na umělé stěně ve městě, tak kurzy lezení po skalách a horách v přírodě. Kromě toho se specializuje na horolezecké kurzy, na lezení via ferrat, na kurzy lezení ledů a pořádá rovněž individuální akce a expedice. RockJoy v tomto oboru působí již nějaký ten pátek a má dlouholeté zkušenosti. Tato profesionální škola vás naučí vše, co potřebujete ohledně horolezectví vědět a dokonale vás připraví na to, abyste sama zvládla zdolat nějaký ten vrchol.

lezení zvládnete i vy

Jedinečné dárkové poukazy a 25 % sleva na kurzy lezení

Jelikož se blíží Vánoce horolezecká škola RockJoy pro vás připravila dárek v podobě 25 % slevy na vybrané kurzy lezení. Tato akce platí od 1.12. do 24.12 a vy máte jedinečnou možnost si zakoupit některý z kurzů za výhodnější cenu. V nabídce kurzů se slevou nechybí ani kurz pro začátečníky. K dispozici má RockJoy i dárkové poukazy, které můžete vy věnovat jako dárek někomu, komu byste rádi udělali obrovskou radost adrenalinovým a originálním dárkem. Poukázky jsou krásně barevné a zalaminované. Platí 1 rok. Překvapte kupříkladu svého partnera, pod stromeček mu schovejte dárkový poukaz a absolvujte kurz lezení společně. Překonávat hranice a strach vám s někým, komu věříte, půjde mnohem lépe.

dárková poukázka na kurzy lezení

Nemáte potřebné vybavení?

Již jste se na 100% rozhodla, že do toho půjdete, ale nemáte potřebné vybavení? Nevadí! Horolezecké vybavení, které budete potřebovat je v ceně. Stačí si přinést pouze sportovní oblečení do haly a přezuvky. Pakliže vás horolezectví osloví natolik, že pro vás bude lepší mít vlastní vybavení, které vám bude vyhovovat více, můžete si vše potřebné pořídit v e-shopu Rockjoyshop, který horolezecká škola provozuje.

Udělejte radost na Vánoce sobě i někomu blízkému a vyzkoušejte své možnosti při kurzech lezení. Věřte, že si horolezectví zamilujete a zatoužíte zdolávat stále těžší a těžší překážky. RockJoy u toho chce být s Vámi a pomůže vám překonávat vaše hranice!