Koupelna na klíč – rychlé a výhodné řešení

Když každé ráno vejdete do koupelny, vykonáte ranní očistu, vždy si při odchodu povzdechnete, že vaše nynější koupelna je už opravdu nevyhovující a chtělo by to změnu? A takové pocity se vám honí hlavou v podstatě několikrát za den, protože koupelnu je potřeba využít během dne mnohokrát? Vidíte rekonstrukci vaší koupelny jako nevyhnutelnou a konečně jste se odhodlali udělat první krok? Alespoň prozatím sbíráte informace, jak vaši koupelnu zrekonstruovat? Pak pro vás mohou být cenné informace, které vám přinášíme v dnešním článku.

Koupelna na klíč

Rekonstrukci koupelny můžete provést svépomocí. Pakliže není váš přítel či manžel natolik zručný a šikovný, že by kompletní proměnu zvládl, máte druhou možnost – přenechat práci na odbornících. Buď si budete postupně shánět řemeslníky nebo to uděláte naprosto jednoduše a zadáte celou rekonstrukci jedné firmě. To znamená, že si objednáte koupelnu na klíč. Koupelny na klíč jsou výhodným řešením, jež ušetří čas i peníze. Je jen na vás, která varianta pro vás bude ta nejlepší, ať už z pohledu financí, tak času. Nicméně aby byla rekonstrukce koupelny úspěšná, je nutné vše promyslet, připravit a naplánovat.

Výhody koupelny na klíč u SIKO

Jestliže se rozhodnete pro koupelnu na klíč, pak vám může sen o krásné, moderní a funkční koupelně splnit jeden z předních a největších maloobchodním řetězců, SIKO KOUPELNY. Nejen, že se zabývají prodejem kompletního koupelnového vybavení, ale provádějí také krásné rekonstrukce koupelen na klíč. Spolupráce se SIKO vám nabídne velké možnosti, co se týče finální podoby vaší nové koupelny. Ušetříte čas, protože koupelnu jsou schopni udělat do 4 až 10 dnů a ušetříte také své finance, protože vás nečekají žádné neplánované výdaje. Konečnou cenu budete znát dopředu. V případě, že si budete dělat koupelnu svépomocí, váš odhad částky, za kterou jste schopni koupelnu zrekonstruovat se může od reálu velmi lišit. A tak tomu konečně může být i tehdy, když se na rekonstrukci budou podílet různí řemeslníci. Vědět předem u koupelny na klíč, jak by mohla vaše koupelna vypadat a znát přesnou kalkulaci je jistě více než výhodné. Navíc vám odpadají starosti, nervy a stresy, protože se nemusíte o nic starat.

Inspirujte se

Pokud jste se již inspirovali a navštívili např. nějakou vzorovou prodejnu, prohlédli katalog nebo využili internet, tyto možnosti vám nabízí i SIKO. Po celé ČR se nachází několik prodejen, kde naleznete mnoho vzorových kuchyní. Přímo na prodejně je k dispozici katalog moderních koupelen, který vám na vyžádání poskytnou k prohlédnutí a případně vám jej zapůjčí domů. V poslední řadě můžete otevřít webové stránky SIKO a zavítat do sekce galerie koupelen. Zde jistě naberete spoustu inspirace.

Malou inspiraci přinášíme i my:

Dafne
Stone
Silex
Salix

Průběh realizace koupelny na klíč

Předtím, než se začne ve vaší koupelně s jednotlivými pracemi, je potřeba odborně přeměřit prostor pro novou koupelnu. Ze SIKO vás tedy navštíví odborný pracovník. Pak si vyberete materiál, jako jsou obklady, dlažba a vybavení koupelny. Sdělíte své představy o tom, jak by vaše nová koupelna měla vypadat a následně se můžete těšit na 3D návrh v grafické podobě. Pokud vám bude vyhovovat, SIKO vám zhotoví cenovou kalkulaci. Jestliže budete souhlasit, může se přejít k samotné rekonstrukci. V této fázi vše přenecháte SIKU, přičemž budete mít možnost si průběh rekonstrukce prohlédnout. Až bude vše hotovo, SIKO vám koupelnu předá bez jakýchkoliv nedodělků, bez vad a uklizenou.

V případě zájmu si můžete sjednat nezávazně schůzku, k dispozici je vám online formulář zde. Není na škodu probrat, jaké možnosti rekonstrukce vaší koupelny se vám nabízí.