Jaké šperky se letos nosí?

S jarem a létem přichází postupné odhalování těla. Už nemusíme nosit hrubé svetry, teplé kabáty či kalhoty zakryté vysokými kozačkami. Nyní je možné obléci něco lehkého, krátkého apod. Jenže nic neoživí váš outfit, jako nějaký zajímavý šperk. Právě šperky a nejrůznější doplňky jsou pro toto období jako stvořené. Takže se ukažte, jak umíte být IN.

Šperky pro jaro/léto 2012

Co se týče šperků, stejně jako oblečení, prochází určitými proměnami a trendovými změnami. I v oblasti šperků můžeme očekávat módní novinky, které vás zvýrazní a oživí. Prim pro letošní jaro a léto jsou barevné, masivní a třpytivé šperky, které zaujmou již na první pohled. I ty tedy můžeš vypadat neodolatelně s trendovými náušnicemi, prstýnky, náhrdelníky, piercingem, náramky atd. Moderní jsou stále stříbrné šperky, bižuterie z kovu, plastu apod. Hravě budete vypadat s výraznými barvami, klidně i pestrými či kombinace více barev.

Náhrdelníky a řetízky

Náhrdelníky a řetízky nádherně oživí a upoutají pozornost na váš dekolt. Velice trendové jsou dlouhé řetízky s nějakým originálním přívěskem. Čím zvláštnější přívěsek, tím lépe. Nebojte se experimentovat a zabrousit až do extravagance. Stylově působí zvířecí motivy, jako je ještěrka, medvídek, žába, želva, motýl, ryba, slony, které mají i hlubší smysl a mohou vám třeba nosit štěstí. Dlouhé řetízky se hodí k jednoduchým tílkům, a topům.

Náušnice

Každá žena by měla nosit náušnice, protože jsou známkou ženskosti. I na náušnicích se nechce záležet a vždy se je snažte sladit s oblečením. Co se týče tvarů, velikostí, motivů, zde je opravdu velký prostor pro fantazii. Nebojte si opět extravagance a velkých náušnic. Vždy budete vypadat dobře ve třpytivých náušnicích, které se hodí zejména na léto. Nikdy nic nezkazíte velkými kruhy. Zvláštní nádech vám dodají náušnice s peříčky, které lze zakoupit v mnoha barevných provedeních. Vypadají velice stylově, působí velice lehce a vzdušně.

Náramky

Letošní jaro a léto jsou v kurzu náramky neonových barev, a lá styl 80. léta. Hezky vypadá více náramků, i klidně v různých barvách na jedné ruce. Neonové barvy vám dodají mladistvý vzhled. Pokud zvolíte více náramků, noste spíše tenčí. Jestliže si hodláte vzít na sebe náramek širších rozměrů, postačí pouze jeden. Krásně vypadají také stříbrné náramky s přívěskem.

Prstýnky

Vaše ručky ozdobí jedinečným způsobem prstýnky s krystaly Swarovski, které okouzlí svou jedinečnou krásou a třpytem. Opět je možné zvolit masivní styl, který však bude působit velmi romanticky. Hitem jsou rovněž prstýnky, které jsou dozdobeny květinou.

Zdroj fotografií: www.sperky-365.cz