Co o vás prozradí barva spodního prádla?

Spodní prádlo bereme jako samozřejmost. Dbáme zejména na jeho praktičnost, atraktivní vzhled a zajisté i pohodlnost. Jaké spodní prádlo si však vezmete na sebe má i hlubší význam. Barva o vás totiž mnohé prozradí. Dokonce i jakou jste milenkou. Proto si vždy promyslete, až třeba půjdete na rande, jakou barvu spodního prádla zvolit. Chcete být za dračici či za něžnou princeznu?

Čistá bílá

Bílá barva je jednoznačně symbolem něžnosti a čistoty. V bílém spodním prádle budete vypadat jako anděl, nevinně a zranitelně. To může v mnohých mužích vyvolat pocit, že vás musí ochraňovat. Bílé spodní prádlo však o vás také poví, že jste poměrně konverzativní a někdy také nudná, protože vsázíte na klasiku a neumíte tolik experimentovat. Na druhou stranu se hodí pro romantické, něžné, mladé dívky, které chtějí být navenek cudné, ale uvnitř se může skrývat pořádná dračice.

Smyslná černá

Spodní prádlo černé barvy patří snad k těm nejoblíbenějším, protože je velice praktické. Vyjadřuje sebevědomí a hodí se pro silné, rafinované a inteligentní ženy, které přesně ví, co chtějí. Pro mnoho mužů je černá barva smyslná a sexy. Zejména erotické spodní prádlo můžeme vidět právě v černé barvě a to má svůj důvod. Jestliže tedy chcete svádět, černé spodní prádlo je to vás jako stvořené.

Romantická růžová

Od růžového spodního prádlo můžete očekávat jasný cíl. Budete v něm vypadat romanticky, něžně a určitě také velice žensky. Nosí jej ženy, které se rády podřídí silnějšími muži a zároveň od něj vyžadují pořádnou dávku něžností, hezkých slovíček a romantického chování.

Osobitá tělová

Spodní prádlo v tělové barvě se stává v poslední době velice žádaným. Splyne s barvou vaší kůže, a proto se v něm, zejména mladé ženy, cítí velice přirozeně a uvolněně. Takové spodní prádlo o vás prozradí, že máte ráda svobodu a stojíte pevně nohama na zemi.

Sexy červená

Není pochyb, že červená barva vyjadřuje dravost, provokuje a v mužích vzbouzí sexuální chtíč. O to více pak vášnivost sděluje erotické prádlo s podvazky. Není muž, kterému by pohled na ženu v červeném spodním prádle, nic neříkal. Jenže najdou se i takoví, které můžete vystrašit. Pokud se však zachová jako správný chlap, jistě neodolá a bude po vás toužit. Ženy, které nosí červené spodní prádlo jasně ví, co chtějí a nebojí se to ukázat.

Pastelové barvy

Ať už je to žlutá, oranžová nebo zelená, tyto barvy jednoznačně hovoří, že máte fantazii a nebojíte se výzev. Ráda experimentujete a užíváte si života. To někteří muži jistě ocení a právě vaše originalita je může přitahovat.

Zdroj fotografie: www.krasnepradlo.cz/eroticke-pradlo/