Jaké dveře pořídit do vašeho interiéru?

dveřePlánujete vylepšit své bydlení? Nebo si stavíte nový dům či se stěhujete do nového bytu? Úpravu svého bydlení byste v každém případě měli vzít od základů. Důležité je, abyste se u sebe doma cítili dobře a pohodlně. Styl bydlení by vám tak měl plně vyhovovat. Velmi dobré je kombinovat moderní prvky s těmi praktickými. Například podlahová krytina by vám měla vyhovovat po všech stánkách – měla by působit dobře v prostoru a zároveň by její údržba neměla být náročná. Je už na každém, zda zvolí koberec s krátkým nebo dlouhým chlupem, plovoucí podlahu nebo parkety. Doma byste se měli cítit opravdu příjemně a to co je příjemné je velice individuální.

Nepodceňte výběr interiérových dveří

Stejné je to i s výběrem dveří. Někdo z nás dává přednost klasickým dveřím, jiný zase dveřím posuvným. Důležité jsou také rozměry dveří – od poměrně úzkých (60 cm) až po dveře dvoukřídlé, které dávají dostatek prostoru. Interiérové dveře jsou vyráběny také v různých provedeních – plné, prosklené či celoskleněné. Každý typ se hodí do jiných prostor a je tedy jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Interiérové dveře by měly být vyrobeny z kvalitního materiálu, ideální z masivního dřeva. Do okolního interiéru by se měly také hodit svou barvou a případně vzorem. Vybrat si můžete dveře klasické i atypické.

Malá ochutnávka interiérových dveří:

Trendové barvy - bílá a odstíny hnědé
trendové barvy – bílá a odstíny hnědé
prosklené interiérové dveře vnesou do bytu více světla
prosklené interiérové dveře vnesou do bytu více světla
celodřevěné dveře pro místnosti, kde chcete mít soukromí
celodřevěné dveře pro místnosti, kde chcete mít soukromí

Kde dveře vybírat?

Opravdu velký výběr dveří všech druhů, typů i rozměrů nabízí firma Solodoor. Tato česká společnost byla založena již v roce 1997 a poskytuje svým zákazníkům opravdu kompletní servis. Navštívit můžete některou z podnikových prodejen, které naleznete v Praze, Brně, Sušici nebo v Bratislavě. Jestli se vám nechce cestovat, můžete si nové dveře snadno a rychle objednat také prostřednictvím internetu na adrese www.solodoor.cz. Na těchto internetových stránkách naleznete velký výběr interiérových i vstupních dveří, včetně dveří bezpečnostních, protipožárních a jiných. Otevřete dveře barvám a oživte tak svou domácnost. Objednat můžete případně skrze internet, s tím, že vám budou dodány v nejbližším možném termínu.