Bydlete pohodlně v dřevostavbě na klíč

radost-z-bydleni2Bydlíte s rodinou v panelovém domě v bytě, který je vám čím dále těsnější a docela vás trápí, jak se neustále musíte všichni omezovat? Vždy jste toužila po rodinném domě se zahrádkou, ale v době, kdy jste chtěli založit rodinu, jste si z finačních důvodů nemohli tento sen splnit? Nyní nastala jiná doba a vy cítíte, že byste se mohli do stavby rodinného domu pustit? V dnešním článku si povíme něco málo o dřevostavbách. Popřemýšlejte, zda-li právě dřevostavba by nebyla tou ideální variantou.

Dřevostavby jsou stále oblíbenější

Plánujete stavbu rodinného domu a rádi byste si nechali poradit od odborníků? Společnost Stavex je firmou, která se zabývá stavbou montovaných dřevostaveb i dřevostaveb na klíč, které představují ideální variantu rodinného spokojeného bydlení. Tato společnost nenabízí pouze stavební služby, ale také poradní služby v oblasti koordinací prací a řemesel. Společnost Stavex může pochlubit již téměř dvacetiletou zkušeností ve stavebnictví, během níž se zařadila mezi přední stavitele dřevostaveb a jiných rodinných domů. Ačkoliv u nás v České republice se začíná teprve pozvolna stavba dřevostaveb a montovaných domů rozvíjet. V severních zemích, zejména pak ve Skandinávii, patří tento druh bydlení k velmi oblíbeným. Ve Skandinávii se staví až tři čtvrtiny nových domů ze dřeva. Není se také čemu divit.

Výhody dřevostaveb

Dřevostavby na klíč sebou totiž přináší spoustu výhod. Jednou z nich je především pořizovací cena. Ve výsledku totiž vyjde jejich postavení mnohem levněji než stavba klasických zděných domů. Jedná se o stavby z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Zároveň představují jedno z nejpříjemnějších klimat v interiéru a působí blahodárné na lidskou psychiku. Zatímco na postavení obvyklých kamenných domů čekáte mnohdy i několik let, do dřevostavby se může nastěhovat do jednoho roku a mnohdy i rychleji.

Na této webové adrese www.stavex.cz si můžete sami prohlédnout jednotlivé typy dřevostaveb, které společnost Stavex nabízí. Díky službám společnosti Stavex budete moci dopřát sobě i své rodině mnohem více prostoru než v panelových bytech.

Malou představu o dřevostavbách vám přinášíme i my na fotografiích:

2011-09-5

a038eb

dsc05030

2012-04-2

2012rijen090

Zdroj fotografií: Stavex