Jak vám může pomoci správa nemovitostí?

Pokud například stojíte před rozhodnutím, zda převzít byt do vlastní správy, jistě zvažujete veškerá pro a proti vlastnictví. Chcete vyeliminovat větší část záporných aspektů celé záležitosti? Pak byste měli vědět, že v České republice existuje několik firem, které vám se správou nemovitosti i bytové jednotky pomůže. Za zanedbatelný měsíční poplatek se vám tato firma postará o veškeré záležitosti týkající se správy, jako například ekonomická správa, technická správa nebo dokonce i úklid společných prostor.

A kde seženete takovou firmu?

Možná jste se ještě nikdy předtím nesetkala se společností, která by tyto služby nabízela. Pak pro vás máme řešení. Například na http://www.svjonline.cz/ naleznete jednu pražskou firmu, která se zabývá správou nemovitostí jak v místě sídla, tedy v Praze, tak i na dálku po celé České republice! Jaká je tedy odpověď na otázku v nadpise? Odpovědět můžeme buďto jedním slovem – například „ohromně“, anebo rozepsat sáhodlouhé litanie.

Proč je dobré využít společnost na správu nemovitostí?

Rozsah služeb, které jako zákazník můžete využít, je úctyhodný. Nejen, že se vám společnost postará o veškeré účetní záležitosti, vedení evidence bytových i nebytových jednotek, zajištění nepřetržité pohotovostní havarijní služby či oprav, právní záležitosti a mnoho dalšího, ale dokonce vám i nabídne možnost mít všechny informace pohromadě v jedinečné internetové aplikaci! Tímto se společnost Parkers s.r.o. diametrálně odlišuje od jiných firem stejného či podobného charakteru.

Snadné a levné!

Správa nemovitostí Praha zkrátka ještě nikdy nebyla tak dostupná a levná! Navštívíte-li výše uvedenou internetovou adresu, budete se moci o tom přesvědčit sami. Záleží jen na vás, zda si vyberete kompletní péči o vaši nemovitost, anebo pouze dílčí služby. Tato firma se zkrátka podřizuje přání zákazníka – a není to přesně to, po čem zákazník touží? Mít byt v osobním vlastnictví bude odteď přinášet pouze samé výhody – o ty méně příjemné se totiž postará profesionál. Jak říká motto firmy Parkers – “Vlastnictví zavazuje, ale nemusí svazovat – předejte nám Vaše starosti a my je vyřešíme k Vaší spokojenosti.“ A my nemůžeme nic než souhlasit. Přidejte se i vy k zástupu spokojených zákazníků, litovat určitě nebudete!