Jak se zbavit akné?

neos-121105-053-gelPéče o pleť je nezbytnou součástí každodenního starání se o vlastní vizáž. To, jak vypadá naše pleť, ovlivňuje hned několik faktorů. Bez pochyb jsou jimi způsoby stravování, genetický základ i to, jak se o sebe staráme, zda si například dopřejeme po náročném dnu odpočinek. Čím dříve s péčí o vaši pokožku začnete, tím dříve se můžete těšit ze zasloužených výsledků. Nepříjemným problémem je pak akné, se kterým se snad každá z nás již jednou potýkala. Ale jak bojovat s nevzhlednými pupínky?

Speciální kosmetika

Díky kosmetice NeoStrata docílíte vytoužených výsledků ještě snáze. Tato kosmetická značka pro vás připravila kosmetické produkty pro nejrůznější typy pleti. Najdete zde přípravky jak pro normální, smíšenou, suchou, tak citlivou pleť. Kosmetiku Neostrata lze použít k péči o mastnou pleť se sklonem k tvorbě akné.

Kosmetika na akné

Kosmetika na akné Neostrata přináší jedinečné účinky při likvidaci mastnoty a lesku z obličeje, slouží ke zmírnění rozšířených pórů i tmavých skvrn, které se na obličeji objevují vlivem věku a tvorby akné. S krémem na akné od této značky skoncujete na dobro s výskytem akné na vaší problematické pleti. Kosmetikou určenou pro mastnou pleť náchylnou k nedokonalostem zakryjete také vaše vrásky a jemné linky.

K péči o akné zde na této webové adrese: www.neostrata.cz/produkty/procisteni najdete Spot Treatment Gel, Claryfying Facial Cleanser, Oily Skin Solution, Gel Plus a Sheer Hydration SPF 15. Například kosmetický přípravek Clarifying Facial Cleanser představuje antibakteriální pěnivý gel k čistění obličeje a jiných částí těla s projevy akné. Obsahuje v sobě blahodárné účinky heřmánkového extraktu a provitamín B5 se zklidňujícími účinky.

Spot Treatment Gel - vysoce účinný gel k místnímu použití při léčbě akné s obsahem kyseliny salicylové.
Spot Treatment Gel – vysoce účinný gel k místnímu použití při léčbě akné s obsahem kyseliny salicylové.
Clarifying Facial Cleanser - antibakteriální pěnivý gel k čištění obličeje a jiných částí těla s projevy akné.
Clarifying Facial Cleanser – antibakteriální pěnivý gel k čištění obličeje a jiných částí těla s projevy akné.
Oily Skin Solution - ošetřující roztok k vyčištění pórů a odstranění nadbytečného kožního mazu mastné a aknózní pleti
Oily Skin Solution – ošetřující roztok k vyčištění pórů a odstranění nadbytečného kožního mazu mastné a aknózní pleti.
Gel Plus - vysoce účinný gel pro mastnou pleť se sklonem k akné.
Gel Plus – vysoce účinný gel pro mastnou pleť se sklonem k akné.
Sheer Hydration SPF 15 - denní lehké hydratační mléko redukuje mastnotu a lesk pleti, podporuje buněčnou obnovu a potlačuje výskyt tmavých skvrn nebo akné.
Sheer Hydration SPF 15 – denní lehké hydratační mléko redukuje mastnotu a lesk pleti, podporuje buněčnou obnovu a potlačuje výskyt tmavých skvrn nebo akné.

V žádném kosmetickém kufříčku žen se suchou pletí, by neměl bez pochyb chybět také krém na suchou pleť.

Jak bojujete s akné vy? Máte něco ověřeného, co vám pomáhá? Poraďte i nám…