Inspirace na vybavení kuchyně!

woman-in_cz_nahledovyKuchyně je srdcem každé domácnosti a inspirace k jejímu zdokonalení není nikdy na škodu. Připravili jsme pro vás hned 3 tipy na šikovné pomocníky, kterými si zpříjemníte vaření i stolování.

Bez krásných příborů to nejde!

Požitek z dobrého jídla může zkazit forma jeho prezentace. Je třeba myslet i na detaily. Pokud i vy stále používáte příbory po babičce, tak věřte, že i to má na váš požitek z jídla vliv. Naše první rada tedy zní – pořiďte si kvalitní příbory. Vybírat je možné z mnoha různých designů. Úžasná je například sada příborů TOSCANA, která obsahuje 24 kusů. Vidličky, nože i lžíce jsou vyrobeny vždy z jednoho kusu prvotřídní nerezavějící oceli. Masivní provedení předurčuje k použití těchto příborů i pro slavnostní tabule. Sadu uvádí na trh Tescoma a poskytuje na ní záruku 10 let!

woman-in_cz_01

Kvalitní pánev najde mnohé využití

Steaky, bifteky, zeleninu i různé omáčky a ještě mnoho dalších lahůdek můžete vytvořit na kvalitní pánvi. Při jejím výběru musí být kvalita na prvním místě. Velké popularitě mezi amatérskými i profesionálními kuchaři se těší keramické pánve. Díky speciálně upravenému povrchu jsou mnohem odolnější než pánve klasické a příjemné je, že je možné na nich připravovat jídlo bez použití tuku. I v tomto případě doporučujeme se podívat na pánve Tescoma. Značka nabízí klasické, keramické, grilovací a také wok pánve a další.

woman-in_cz_02

TIP – zajímáte se o zdravé vaření? Mnoho inspirace najdete zde.

Termosky určitě oceníte!

V moderních kuchyních najdou termosky mnohé uplatnění. Jejich službu oceníte v zimě, když chcete mít neustále k dispozici horký čaj a stejně v létě, když se budete chtít osvěžit ledovým nápojem. Dobrou zprávou je, že termosky Tescoma můžete koupit v zajímavých designových provedeních, takže si vyberete takovou, která vaši kuchyni ozdobí. Kromě klasických termosek na pití je možné si pořídit i termosky na jídlo (tzv. termoboxy).

woman-in_cz_03