Nové koupelny značky Le Bon – Neobyčejné, moderní i kvalitní!

Zoom_2379_web-300x180Vzhledová výjimečnost je jednou z vlastností koupelnového nábytku Le Bon již od roku 1991, od té doby vznikly koupelny různých řešení a typů. A ani letos to nebude jiné, český výrobce Le Bon do své nabídky zařadil nové, prakticky řešené a vysoce moderní koupelny.

Česká značka Le Bon má svou tradici a známost! Povědomí o kvalitním koupelnovém nábytku , které má styl, je funkční a cenově přijatelné, se mezi zákazníky šíří rychlostí světla. Lákají nejen zmíněné výhody, ale také možnost nákupu jednotlivých kusů nábytku nebo celých sestav, které vznikly za pomoci bytového architekta a designéra.

I ten nejnáročnější zákazník si vybere, klasická krása nebo výjimečnost moderního vzhledu. Koupelny Le Bon nabízí mnohé, nejděte si to své!

Koupelny pro rok 2015 od Le Bon

Nejnovější koupelnový nábytek známé české značky splňuje všechny aktuální trendy koupelnového světa. Sestavy jsou svěží, moderní, prakticky řešené, vhodné do malých i prostorných koupelen. Pokochejte se novinkami řady VIPP a NEXT.

Nová sestava neobyčejné koupelny VIPP

Špičkový opracovaný nábytek si zamilujete na první pohled. Jednotlivé kusy do sebe až harmonicky zapadají, vnitřky jsou vybavené úložným prostorem, kam se vejde vše potřebné a zrcadlo je vybavené bezdotykovým pohybovým spínačem.

Zaujal vás luxus nové řady VIPP?
Zaujal vás luxus nové řady VIPP?

Nová sestava neobyčejné koupelny NEXT

Koupelna symbolizuje návrat k přírodě a jejím materiálům, celkově je však vše protkané svěží moderní energií. Zaujme použití masivního dubu, perfektní rozmístění skřínek a možnost kombinace s jakýmikoliv umyvadly značky Le Bon.

Kochejte se krásnou povrchovou úpravou dubového masivu v koupelně NEXT od Le Bon.
Kochejte se krásnou povrchovou úpravou dubového masivu v koupelně NEXT od Le Bon.

Vsaďte na tradičního výrobce, který nabízí velice netradiční koupelny! Ať je vaším cílem zrcadlová skřínka do koupelny nebo celá sestava, Le Bon vám nabídne to, co hledáte!