Láska prochází postelí, tak ať máte na Valentýna pořádnou matraci!

Couple kissing and drinking champagne on the bedSvátek zamilovaných už je za rohem a my pro vás máme tip na dárek, který potěší vaši drahou polovičku i vás. Pugéty růží, bonboniéry nebo sexy prádlo. Nadělujete své polovičce k Valentýnu pořád to stejné a už vás to nebaví? Nedivíme se. Růže uschnou, bonboniéra se sní a sexy prádlo se za chvíli okouká. Daleko lepší je dárek, který dlouho vydrží, je praktický a zároveň přímo vybízí k postelovým hrátkám.

Spěte spolu a spěte lépe

Ačkoli se říká, že láska prochází žaludkem, s postelí se pojí úplně stejně. Zatímco na začátku vztahu trávíte v posteli většinu času, postupem času se situace mění. Rutinní vstávání do práce, ranní rozlámanost a únava po příchodu spolehlivě zapudí jakékoli myšlenky na romantické mazlení.

Přitom je to právě sex, který vám může pomoci k lepšímu spánku! Vědci prokázali, že napomáhá k celkovému uvolnění, které je před spaním velmi důležité. Navíc rychleji usnete a spánek bude hlubší a vydatnější. A takový spánek zase pomáhá k lepším partnerským vztahům:

  • Budete se méně hádat. Odborníci zjistili, že páry, které si dopřávají hodně spánku, mají méně konfliktů.
  • Efektivně vyřešíte všechny problémy. Odpočatí lidé řeší své problémy s větším nadhledem a berou ohledy i na druhého. A to se ve vztahu rozhodně počítá!
  • Budete krásnější a spokojenější. Kdo by se nechtěl svému partnerovi líbit? Kvalitní spánek regeneruje buňky a když ho budete mít dostatek, ráno se vzbudíte svěží a krásní.

Vědci zjistili, jaká matrace je nejlepší na sex

Základem kvalitního spánku (a tedy i kvalitního sexu) je samozřejmě matrace. Americká společnost pro výzkum spánku zjišťovala mezi 460 respondenty, jakou mají doma matraci a jak jim vyhovuje při sexu. Svou matraci každý z nich hodnotil podle 8 kritérií, mezi kterými bylo třeba i to, jak dlouho vydrží nebo kolik poloh na ní můžete provozovat.

V testu dopadly nejlépe latexové matrace a hned za nimi skončily klasické pružinové. Dále se umístily nafukovací a vodní matrace, poslední místa patří matracím z líné pěny. Ty mají sice skvělé ortopedické vlastnosti, ale nejsou právě ideální na střídání poloh.

Matrace je skvělý dárek k Valentýnu

Pokud jste se letos rozhodli udělat sobě i partnerovi radost novými matracemi, poohlédněte se po latexových nebo pružinových. Například latexová matrace Šárka Top má dlouhou životnost a odolá i zvýšené zátěži.

Jestli máte radši klasiku, vyberte si některou z pružinových matrací. Jejich konstrukce prošla zásadním vývojem a tak se nemusíte bát, že by vás pružiny tlačily do zad. Když si navíc vyberete model Arabela, dostanete k jedné matraci druhou zdarma.

Akce 1+1 zdarma platí i u široké nabídky partnerských matrací. Ty jsou oboustranné a každý z partnerů tak může mít matraci jiné tuhosti a zcela podle svých požadavků. Pořiďte si na Valentýna nové matrace a vylepšete díky nim kvalitu svého spánku!