Ideální spodní prádlo pro nevěsty

Už se nemůžete dočkat dne D, který má být tím nejkrásnějším dnem ve vašem životě? Přípravy jsou v plném proudu a vy vybíráte šaty, doplňky, kytici a další nezbytnosti, abyste v tento den byla tou nejvíce obdivovanou? Nezapomeňte ani na spodní prádlo. Ač nelze vidět, ve svatební den je spodní prádlo základem dobrého pocitu. A rozhodně také překvapením pro vašeho manžílka na vaši první společnou svatební noc.

Základem je pohodlnost

Ve svatební den už tak budete určitě velice nervózní. Nejen ze samotného obřadu, ale také, aby vše klaplo, tak jste si naplánovala a představovala. Proto je spodní prádlo v tento den důležité, protože se potřebujete cítit, co nejvíce v pohodě. Mělo by být velmi pohodlné, vyrobené z kvalitních materiálů a jako stvořené pro tento speciální den. Najděte si tedy i vy pro svůj den lásky to nejlepší spodní prádlo a vy vám k tomu pomůžeme.

Vyberte správnou velikost a model

Aby docílila dokonalého pocitu, musíte si vybrat tu správnou velikost i model. Prádlo musí jednak vyhovovat vašim proporcím a rovněž ladit k vašim svatebním šatům. Nikde vás nesmí nic tlačit, řezat či přečnívat. Prostě se musíte cítit tak, jako byste na sobě ani žádné prádlo neměla.

Jaká podprsenka je nejvhodnější?

Důležitý je rozhodně výběr vhodné podprsenky. Pokud máte svatební šaty bez ramínek, určitě nesáhnete po podprsence s ramínky. Ideální je třeba balkonetová podprsenka s odnímatelnými ramínky. Ale pozor, rozhodně si neberte ramínka silikonová, tedy průhledná. Celkový dojem by totiž tyto ramínka jen kazila.Jestliže si přejete plnější dekolt, zvolte tento typ podprsenky, neboť vám balkonetová podprsenka prsa vytvaruje do tzv. svůdných balkónků. Budete mít na sobě šaty odhalující skvělá ramena a zavazují se kolem krku? V tomto případě se vám bude nejlépe hodit podprsenka bez ramínek, avšak taková, jež se stejně jako šaty zapíná za krkem. Taková podprsenka vytvoří krásná, pevná prsa a nepůjde vůbec vidět. Tyto podprsenky se dají nosit i klasicky s ramínky. Velice pohodlný je také elegantní torzelet. Je navíc praktický, neboť k němu připnete podvazky a ty se postarají o to, že vám vaše punčošky nebudou klouzat a zůstanou po celý den, tak jak mají.

Jaký styl prádla zvolit?

Pro váš svatební den volte rozhodně prádlo bílé či tělové. Pokud si potrpíte spíše na jednoduchý styl, hledejte spodní prádlo, které bude hladké, pohodlné a diskrétní. Vybírat můžete např. z elegantních modelů se saténovým lemováním. Romantické dámy mohou dát přednost podprsence nebo torzeletu s nádhernou výšivkou, smyslnými tylovými vsadkami s náznakem transparentnosti.

Pro svůj den lásky si vyberte pohodlné prádlo, které vás po celý den nezradí a vy budete moci sebevědomě říci Ano!

Fotografie: LISCA