Fashion tip: Plastové voňavé botičky na jaro a léto 2013

Vždy když obcházíš okolo obchodu s botami, neodoláš a musíš se vejít podívat, jaké krásné botičky v něm nabízejí? Odcházíš pak s některým párem bot, protože sis prostě musela udělat radost? Miluješ boty a i když jich máš spousty, pořád máš pocit, že jich můžeš mít ještě více? Mnohým z nás nestačí jeden pár lodiček, tenisek či balerínek. Chceme se líbit a k našemu outfitu boty neodmyslitelně patří.

Plastové boty jsou hitem

Považuješ se za jednu z těch, které si na hezké botičky potrpí? Pak tě jistě potěšíme našim tipem na velice originální a sexy boty, ve kterých budeš vyčnívat z davu. Jedná se o boty brazilské značky Melissa, které nepostrádají styl a nápad. Pakliže ráda nosíš nevšední a módní věci, botky této značky nesmí v tvém šatníku chybět. A pozor, rozhodně se nejedná jen tak o nějaké boty! Boty značky Melissa jsou originální zejména v tom, že se vyrábějí z plastu, k tomu voní a nabízí naprosto jedinečný a neokoukaný design, za kterým stojí světoví módní návrháři, jako je např. Vivien Westwood, Karel Lagerfeld a další.

V čem Melissky tak vynikají?

Plastové boty můžeš znát spíše ve sportovním provedení, ale boty Melissa jsou naprosto něco jiného. V poslední době se stávejí velkým hitem a oblíbily si je ženy a dívky po celém světě, které mají rády luxusní a ženský styl. Jsou vyrobeny z ohebného plastového materiálu Melflex, díky kterému jsou botičky velmi pohodlné, měkké, voděodolné. Poznáš je snadno. Jsou výrazné, barevné, stylové, sexy, designové a hlavně – krásně voní. Ano, je to tak! Slaďoučká vůně tě bude provázet na každém kroku a nevyprchá.

Pojďme se tedy podívat na inspiraci v podobě několika vybraných modelů:

Informace o této jedinečné značce Melissa najdete na www.botymelissa.cz a široká nabídka těchto úžasných botiček je vám k dispozici v e-shopu www.differentfashion.cz, jež je oficiálním prodejcem značky bot Melissa již 5 let i dalších zajímavých světových značek. Ke komunikaci můžete kdykoli využít Facebook: http://www.facebook.com/www.differentfashion.cz. A co vás jistě velmi potěší je cena bot Melissa. Rozhodně nejsou nedostupné a nemusíte si o nich nechat z finančních důvodů jen zdát. Ceny těchhle botiček se pohybují od 500 do 2 500 Kč. Pokud je zkusíte, určitě si je zamilujete.

Fotografie: Botymelissa.cz a Differentfashion.cz