Chcete se dostat na VIP seznam? Vyzkoušejte novou vůni Playboy!

Playboy představuje svou první dvojici vůní: Playboy VIP

Myslíte ve stylu Playboy? Máte rádi nečekané, mimořádné a neuvěřitelně okouzlující věci? Nové duo Playboy VIP vám nyní otevírá dveře do života VIP osobností. Tak, jak to umí jen Playboy! Nepříjemný vrátný není žádný problém! Nejlepší světové párty, soukromé limuzíny a životní styl VIP osobností jsou vám otevřeny…

Svádění je hra, kterou se jen skuteční playboyové opováží hrát a vyhrát! A VIP párty je k tomu dokonalým hřištěm – pro ni i pro něj… Tak nečekejte na konci řady, vyzkoušejte vůni Playboy VIP, získejte přístup do kultovního světa Playboy a proměňte své nejdivočejší sny ve skutečnost. Vůně Playboy VIP vyzařují smyslnost a módní postoj vyšších tříd. Když je nevyzkoušíte, nemůžete vědět, co se může stát!

Playboy VIP pro něj

Neodolatelně půvabný a elegantní, Playboy VIP je vždy ve správný čas na správném místě. Luxusní párty jsou jeho pódiem. Vůně Playboy VIP pro něj je dokonalým vyjádřením jeho moderního mužného stylu a charismatické osobnosti. Tato vůně je stejně nekonvenční a návyková jako VIP osobnost, která ji nosí!

V horních nótách vás osloví náhlý příval svěžesti zářivé směsi jiskřivého bergamotu a zelených akcentů rebarbory ovinutých pikantním douškem rumu pro okamžitou přitažlivost. Aquatické akordy v srdci pokračují v tomto radostném výbuchu zářivosti, která je ještě zvýrazněna šťavnatým jablkem. Aromatická levandule dodává nečekanou novou mužnost, které nemůže žádná dívka odolat. Smyslný základ přináší jedinečný podpis lahodných tónů bílé čokolády a tonka bobů zdůrazněných bohatým santalovým dřevem. Celek tvoří dekadentní zážitek, který nadchne smysly svou návykovou osobností!

Playboy VIP pro něj

Playboy VIP pro ni

Elegantní a vždy okouzlující dívka Playboy VIP vyzařuje smyslnost s hravou jedinečností. Díky tomu má tu moc uchvátit každého muže, ať už je kdekoliv! Playboy VIP pro ni odráží její ženskost. Tato radostná vůně plná květinových kontrastů a jiskřivých ingrediencí vás překvapí a dokonale uchvátí.

Playboy VIP pro ni se otevírá pikantní explozí šťavnaté nektarinky zjemněné harmonickou směsí křehkého sorbetu z pomerančových květů s lahodnými, zářivými nótami pivoňky. Vše přechází do okouzlujícího srdce z návykového rajského jablíčka a šťavnatého červeného ovoce, zvýrazněného okouzlujícím heliotropem. Dekadentní stezka jemného pižma, osobitého santalového dřeva a smyslného kašmíru v základu vůně vytváří přetrvávající pokušení. Určena pro ženy s luxusním vkusem, vůně Playboy VIP pro ni je naprosto neodolatelná.

Playboy VIP pro ni

VIP Styl

VIP osobnosti jsou vždy perfektně oblečené a vůně Playboy VIP jsou zdobeny stejně stylově. Nikdy nemůžete vědět, kde budou číhat paparazzi… Vždy musíte být připraveni na pozornost! Balení vůní Playboy VIP odráží tvar klasických vůní playboy, avšak design dostal elegantní honosný nádech. Barevnou kombinaci tvoří černá a zlatá – dvě nadčasové a elegantní barvy, které vždy odpovídají pravidlům dress code.

Jemně zaoblený flakon vůně Playboy VIP pro něj, připomínající svým tvarem placatku, vyzařuje moderní mužný přepychový styl. Nápadné zlaté nápisy VIP vytvářejí luxusní pocit. Stejný VIP design pokrývá také velkou zlatou hlavu zajíčka na krabičce vůně. Sexy dotek dodává kultovní silueta zajíčka playboy, která tvoří písmeno „I“ v logu VIP.

Okouzlující balení vůně Playboy VIP pro ni nádherně doplňuje ženskou vůni, která se ukrývá uvnitř. Smyslně zaoblený elegantní skleněný flakon je zakončen lesklými černými zaječími oušky a zlatým motýlkem, odkazujícím na sexy oblečení, které nosí legendární zajíčci Playboy. Pro extra dekadentní vzhled se flakon ukrývá v luxusní zlaté krabičce s prošívaným metalickým designem. Na přední straně lesklé krabičky je černá hlava zajíčka, která pozvedá dojem diamantovým okem a jiskřivým motýlkem. Je to dokonalý doplněk!

VIP reklamní kampaň

Nová reklamní kampaň na vůně Playboy VIP pro ni a pro něj představuje nečekanou jízdu životem a ukazuje nekonečné možnosti skutečného životního stylu Playboy. VIP pár jede v limuzíně, oblíbeném dopravním prostředku vyšších tříd, a poznává nekonečné možnosti hry na svádění. Navoňte se, stáhněte okénko a přesvědčte se, co všechno se může stát. Flirtování s neuvěřitelně sexy řidičem limuzíny? Doprovod zajíčka Playboy ve vašem osobním tryskáči? Nebo něco ještě více překvapivého? Existuje jen jedna možnost, jak zjistit, co se stane. Press to Play!

Jste připraveni dostat se na Playboy VIP seznam? Připravte se hrát exkluzivní smyslnou hru s novými vůněmi Playboy VIP pro něj a pro ni. Press to Play!

Vyhraj noc tvého života v hodnotě 25.000 Kč s Playboy VIP! Ty vymyslíš – my zorganizujeme. Zaregistruj se na stránkách http://www.playboy-vune.cz/zapoj-se-do-souteze, popiš vysněnou noc tvého života a vyhraj splnění tvého snu v hodnotě 25.000 Kč, nebo 150x sadu nových vůní Playboy VIP.