Hit této sezóny! Potisknutelné nálepky pro vaše krásné nehty

Nehty jsou naší vizitkou. Většina žen si potrpí na precizně nalakované nehty, které jim dodají na sexappealu a dokonale je reprezentují. Pokud je ve vás kus kreativity a dáváte si na vzhledu svých rukou záležet nebo znáte někoho takového, přinášíme vám jednu novinku: potisknutelné samolepky na nehty!

Vytiskněte si originální samolepky na nehty

Pod názvem Printable Nail Stickers se skrývá inovační papír na nehty, díky kterému budou vaše ruce vždy dokonalé. Vytvořte si vlastní design samolepek na nehty a ukažte, jaký máte cit pro umění. Přeneste vzpomínky z fotek na své nehty a získejte zábavné samolepky. A nemusíte zůstávat pouze u fotek. Existuje aplikace, v níž si můžete navrhnout svůj vlastní design nehtů a vytisknout ho na speciální etikety.

Základem je Canon tiskárna

Potisknutelné samolepky se prodávají v balení po 12 listech o gramáži 80 um a o velikosti 2 x 12 cm. Tyto listy jsou kompatibilní tiskárnami Canon PIXMA řady TS9500 a TS8200. Po vytisknutí samolepky jednoduše nalepíte na nehty a zafixujete je vrchním krycím nátěrem, který zároveň zvýrazní obrázek.

Vdechněte život svým fotografiím

Udělejte si radost a pořiďte si potisknutelné samolepky na nehty! Ty jsou zároveň skvělým dárkem pro vaši kamarádku nebo členku rodiny. Nechte ožít na svých nehtech oblíbené fotografie nebo jakýkoliv jiný obrázek a vyrazte s novými nehty na party, do práce nebo na významnou společenskou událost. Nezapomeňte si stáhnout aplikaci pro nálepky, o které vám prozradíme více na následujících řádcích.

Povedená aplikace pro nálepky na nehty

Aplikaci pro nálepky na nehty snadno nainstalujete do chytrých mobilů se systémy Android 5.1 a iOS 10. V aplikaci naleznete 200 návrhů potisků a každý rok se v ní objevuje až 40 nových motivů. Tato aplikace se jmenuje Nail Sticker Creator for Canon a nabízí mnoho možností. Do aplikace si můžete stáhnout všechny vzory a seřadit je podle kategorií, oblíbenosti či novinek. Můžete si v ní vytvořit vlastní návrh potisků nebo využít šablony.

Printable Nail Stickers: to jsou potisknutelné samolepky na nehty, které by si neměla nechat ujít žádná moderní a kreativní žena. Staňte se majitelkou originálních nehtů a zaujměte na první pohled. Vyzkoušejte nové možnosti, jak dosáhnout neotřelého vzhledu a odlište se od ostatních žen!