Dáváte přednost hodinkám v minimalistickém stylu? Pak podlehnete značce Cluse

S minimalistickým stylem se setkáváme v různých sférách života, nejvíce dominuje v bytovém designu, ale třeba také oblast módy si z tohoto směru přenáší řadu typických prvků. Vznikají tak velice decentní, avšak atraktivní kousky, počínaje oblečením, dále obuví a módními doplňky konče. I vy patříte mezi spřízněné duše toho stylu a cítíte se v něm nejlépe? Zaměřili jsme se na hodinky, jež jsou svým provedením dokonalé, a věříme, že si je zamilujete.

Okázalé a přeplácané hodinky, náhrdelníky, náramky, prsteny a další módní doplňky, to vše už je dávno OUT. Aktuální trendy se nesou v duchu jednoduchosti s citem pro detail. Nyní platí staré dobře pořekadlo „v jednoduchosti je krása“ o to více. Právě takové jsou hodinky a šperky Cluse.

Holandská značka Cluse je fenoménem

Možná jste ještě o značce Cluse tolik neslyšela, ale prodává se po celém světě, kde si získala srdce spousty sebevědomých žen. Vznikla v roce 2013 v Holandsku se sídlem v Amsterdamu. Dva zakladatelé této značky se chtěli od ostatních hlavně lišit. A co je odlišuje? Výrobky spojuje především krása a jednoduchost s propracovanými detaily a důrazem na kvalitu materiálů, čímž vznikají výjimečné, elegantní, nadčasové a nezapomenutelné kousky. Kreativita je v jejich případě bezedná a vynikají schopností poskládat jednotlivé prvky tak, že s modely této značky můžete být výrazná i nenápadná, smyslná i decentní. Z dokonalých kolekcí si vybere i ta nejnáročnější nositelka a shopaholička.

Hodinky Cluse, aneb každá si najde to své

V případě hodinek výrobcům nejde pouze o to ukázat čas, ale snaží se inspirovat ženy, aby se nebály ukázat takové, jaké jsou. Ostatně i při tvorbě jiných doplňků přistupují se stejným záměrem. Hodinky Cluse mají jednoduché linie, vynikají prémiovou kvalitou a vždy jsou lehce ozvláštněny zajímavým prvkem, který udržuje výrobky decentní. Vybírat můžete z mnoha kolekcí.

Pro hodinky z kolekce La Bohème je typické ultratenké pouzdro, takže se budou krásně vyjímat na každé ručce, kde nebudou působit příliš masivně. Pohodlně se nosí a nepřekáží.

 

Okouzlující je řada La Roche, u které vás na první podhled zaujme hravý ciferník z pravého mramoru.

 

La Tétragone se liší tvarem ciferníku, který je čtvercový, má zaoblené hrany a čisté linie.

 

Preciznost, elegance a minimalismus jsou charakteristickými rysy hodinek Cluse Le Couronnement. Propracované spojení ciferníku s páskem a nápaditou datumovkou umocňuje důvod, proč jsou tyto hodinky ideální volbou pro ženy, které jdou s trendy.

 

V rámci značky Cluse můžete pořídit i další zajímavé kolekce hodinek. Zvláštností, kterou jistě oceníte, je možnost si dle potřeby a aktuální nálady vyměnit pásek hodinek, takže vždy lze sladit hodinky s vašim outfitem. Za zmínku jistě stojí i náramky Cluse, které vypadají ve spojení s hodinkami naprosto úchvatně. Nebojte se této vzájemné kombinace, díky které docílíte půvabného a smyslného dojmu.