Efektivní sportování se sporttesterem

Patříte mezi nadšence sportu a neumíte si bez něj představit život? Ráda běháte, plavete, jezdíte na kole či provozujete adrenalinové sporty apod.? Chcete si sportem udržet pěknou figuru a hlavně vás prostě sport baví? Ať už jej vykonáváte rekreačně či dokonce profesionálně, může pro vás být skvělým pomocníkem sporttester, se kterým je sportování mnohem efektivnější. A právě na sporttestery se zaměříme v dnešním článku a poradíme vám, který je pro vás, jako ženu, ideální.

K čemu je sporttester dobrý?

Jestliže nejste profi sportovkyní a neobklopuje vás tým trenérů a lékařů, můžete mít problém odhadnout, co váš organismus snese, respektivě, jaký dopad může mít sportování na vaše tělo. Sice se říká: sportem ke zdraví, ale všeho moc škodí a pokud to i se sportem a tréninkem přeženete, můžete si ublížit. Proto je dobré sledovat vaši tepovou frekvenci a další údaje. K tomu slouží právě sporttestery, které zahrnují i další funkce, jako je třeba GPS. Dokáží počítat kalorie, dokonce kolik kalorií bylo z tuku, čas strávený sportováním apod. Proto se vám může sporttester hodit zvláště tehdy, jestliže chcete shodit nějaká ta přebytečná kila. Když to shrneme, sporttestery jsou vhodné pro ty, co chtějí odbourat nadbytečná kila, rozvíjet svou kondici a upevnit zdraví.

Jak sporttester vypadá?

Pro každou ženu je důležité, aby vypadala dobře. A to za každé situace, tedy i při sportu. Pokud si myslíte, že sporttester je nějaká nevzhledná, obrovská krabička, jste na omylu. Sportterster vypadá jako hodinky. Dá se říci, že na první pohled nepoznáte rozdíl. A nebojte! Po designové stránce jsou velmi povedené.

Který sporttester vybrat?

Na trhu existuje několik sporttersterů, jež se liší nejen cenou, ale i funkcemi. Existují např. běžecké hodinky, které jsou určené na běh, dále pak hodinky pro cyklisty, pro turisty, golfisty nebo horolezce. Outdoroové hodinky jsou ideální do hor na jakékoli outdoorové aktivity, pro příznivce funkcí jako je výškoměr, GPS apod. Nelze zcela poradit, jaký sporttester je pro vás ideální. Záleží na tom, co od něj budete požadovat. Nicméně mezi oblíbené sporttestery se řadí: Garmin FORERUNNER, Timex ChronoCompass, Polar FT nebo Sigma Pulzomer PC. Vždy je dobré se poradit, při případných pochybnostech, s prodejcem sporttestrů. Například v eshopu http://sporttester.sk, který je zaměřen přímo na prodej těchto zařízení, vám s ochotou poradí.

A na závěř jsme pro vás vybrali některé modely sporttesterů, které se svým provedením hodí právě pro vás ženy.

Garmin FORERUNNER
Sigma PC 12.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigma RC 14.11
Polar FT 60

 

Zdroj fotografií: http://sporttester.sk