Co o mužích prozradí jejich oblečení?

Vybíráte si partnera podle stylu oblečení? Že je hloupost soudit někoho dle toho, co má zrovna na sobě? Máte pravdu! Ale z určitého pohledu právě oblečení vypovídá o mužích, jací jsou, jaké mají záliby apod. A tak je tomu v podstatě i u žen. Jestliže chcete chlapa, který se k vám bude hodit, první indicii vám poskytne jeho oblečení. Co o nich tedy prozradí?

Pohodář

Na styl pohodářů narazíte asi nejčastěji. U českých chlapů je totiž nejrozšířenější. Jak jej poznáte? Nejspíš bude mít na sobě volnější kalhoty, rifle nebo v létě pohodlné kraťasy. K tomu si vezme klasické tričko, třeba s potiskem, polokošili např. značky Strellson, Tommy Hilfiger či Calvin Klein. Nesmí chybět tenisky nebo žabky. V zásadě je nejdůležitější pohodlí. Tito muži mají celkem vkus, ale móda je až tak netrápí. Oblečou si to, v čem se cítí dobře, zároveň však myslí na to, aby měli na sobě něco, v čem nebudou vypadat hloupě. Takový pohodový chlap je snem každé ženy.

Sportovní maniak

Další velice oblíbený styl českých mužů, jejichž koníčkem je kterýkoli sport, ať už rekreačně, tak vrcholově. Zajímají ho svaly a namakaná postava, chce být dobrý v tom, co dělá a je rád středem pozornosti. Poznáte jej podle sportovního oblečení, takže klasika, značková tepláková souprava, tenisky apod. Jenže ne všude se takové oblečení hodí. Když s ním vyrazíte na rande, oděná podle nejnovějších trendů, bude vedle vás takový chlap v teplákách vypadat jako pěkný trapasák. Takže sportovní styl ano, ale na sport, nikoli do společnosti.

Kravaťák

Klasického kravaťáka asi není třeba nikterak popisovat. Co jiného by měl na sobě, než skvěle padnoucí oblek, košili a kravatu. Dokonalý outfit doplňují luxusní titanové hodinky. Každý muž v obleku vypadá vkusně. Když však potkáte kravaťáka, nejspíš má na sobě toto oblečení z pracovních důvodů. V dnešní době by si snad už žádný kluk neoblékl oblek na party. Takže o něm jeho oblečení vypovídá, že nejspíš pracuje v kanceláři, mnohdy má vysoké postavení. Kravaťák může být elegán, který vás okouzlí svým gentlemanstvím nebo také můžete narazit na muže, který vás neustálým povídáním o počítačích a číslem nikterak neuchvátí.

Rocker

Jestliže jste rocková diva, určitě nepřehlédnete žádného rockera. Pro ně je typické oblečení z kůže, džínovina, trika s lebkami apod, šátky uvázané kolem hlavy, kované pásky, dlouhé vlasy a drsný výraz. Milují rock a pivo. Pro romantické a něžné slečny tihle chlapi rozhodně nejsou. Potřebujete mít stejně tvrdou náturu jako tito muži, abyste si vzájemně porozuměli. Je však pravdou, že s takovým chlapem se nebudete nudit a vždycky vás ochrání, jestliže by vám hrozilo nějaké nebezpečí.

Skejťák – hip hoper

Co nejširší kalhoty, rozkrok alespoň u kolen, mikiny s kapucí, kšiltovka, prostě stylové hip hop oblečení…takle se pozná skejťák. Mají svůj názor, poslouchají hudbu, kterou lze říct, co cítí, jezdí na skateboardu a znají mnoho vychytávek, při kterých mohou zkoušet nejrůznější triky. Tito kluci jsou v podstatě v pohodě, nic je nerozhodí a nechtějí se stresovat. Chtějí si užívat života a je pro ně důležitá svoboda. Pokud si stejně naladěná jako takový chlap, čeká vás mnoho dobrodružství a jeden velký mejdan.

Trendy boy

Lze ho charakterizovat, jako kluka v oblečení podle nejnovějších trendů. Ten se zajímá o módu, nosí ty nejvybranější kousky, je originální a potrpí si i na doplňky, jako jsou šátky, náramky, sluneční brýle, náhrdelníky pro muže apod. Než vyjdou ven, pečlivě si promyslí, co si vezmou na sebe. Pro ně není vůbec žádný problém strávit půl dne po obchodech a vyzkoušet si i patery rifle, než si vybere ty, které mu skvěle padnou. Určitě můžeš narazit na takového kluka, pouze si dej pozor, aby se o módu nezajímal více než o tebe, či nebyl na opačné pohlaví :-). Přehnaná péče u muže je vždy trošku podezřelá.

Zdroj fotografie: www.najstyl.sk