Sexy prádlo, které vašeho miláčka dostane

Každá žena by měla maximálně využít svých ženských předností, pokud chce svého milého dostat do kolen. Ideální způsob jak podpořit ony zbraně je prostřednictvím spodního prádla. Mnoho mužů miluje voňavé spodní prádlo. Sice se často těší na to, co skrýváte pod ním, ale zaručeně spodní prádlo navodí intimní a žhavou atmosféru. Nechejte se tedy inspirovat, jaké kousky spodního prádla vyvolají tu nejlepší odezvu. A pokud třeba partnera nemáte, ale nakupování spodního prádla milujete, i vy se můžete podívat na naše tipy.

Romantické, ale sexy košilky

Mnoho žen není zrovna odvážných a dávají přednost spíše stylu spodního prádla, kde není až tak moc vidět, ale přesto působí velice sexy. Zvolit můžete košilku, která kombinuje prvky svůdnosti a romantiky. Košilky působí velice přitažlivě a jsou zároveň i praktické, protože je můžete využít jako pyžamko na spaní. K mnohým košilkám přísluší i kalhotky ve stejném stylu, proto může být toto spodní prádlo velice příjemným zpestřením a věřte, že vašeho přítele či manžela pozitivně naladíte.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odvážné košilky

Košilky lze samozřejmě zakoupit i v odvážnějším provedením. Mnohé z nich zakrývají jen velice málo z vašeho těla a jedná se vyloženě o erotické prádlo, jímž nažhavíte každého chlapa. Toto prádlo může být krajkové a doplněno nejrůznějšími prvky, které dodají košilce na zajímavosti. Takovou košilku podtrhnete podvazky, pěknými punčochami a nezapomeňte na boty na vysokém podpatku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzety vás zeštíhlí a pozvednou poprsí

Velice svůdně působí i korzety, které vám nádherné pozvednou poprsí a zeštíhlí pas. Některé jsou natolik povedené, že je lze dokonce nosit i do společnosti a nikdo nepozná, že jde o spodní prádlo. Korzety z vás vytvoří elegantní dámu, ve které se může skrývat pořádná dračice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasické spodní prádlo

Rozhodně zabodujete i klasickým spodním prádlem. Ideální je pořídit komplet, ve kterém budete mít podprsenku i kalhoty ve stejné barvě a stylu. U podprsenky a kalhotek se soustřeďte na to, aby vám seděla velikost a maximálně jste využila vašich předností. Některé ženy nemají stejné proporce pro horní i dolní díl, proto se poohlédněte po spodním prádle, u kterého lze zakoupit podprsenku i kalhotky zvlášť, avšak tvoří komplet. Tak vyberete tu správnou velikost pro oba díly a váš muž ocení, jak vám spodní prádlo skvěle padne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zdroj fotografií. www.loly.sk