Chcete rychle a zdravě zhubnout? Vyzkoušejte proteinovou dietu!

Problémy s váhou trápí mnoho žen. Každá z nás by chtěla být štíhlá jako proutek. Některým bylo už od přírody dáno být štíhlé, avšak pro většinu představuje váha obrovský problém. Existuje mnoho diet a způsobů, jak si udržet váhu, se kterou budete spokojené. Avšak né všechny jsou natolik účinné a navíc stoprocentně zdravé. Pokud však chcete zhubnout, ale neriskovat přitom své zdraví, měla byste zkusit proteinovou dietu.

Proteinová dieta představuje účinnou formu snížení hmotnosti prostřednictvím změny výživy dle odborného doporučení. Tuto dietu popsal Dr.Blackburn v USA. Právě v USA je tato dieta v oblibě právě díky tomu, že je bezpečná a účinky jsou viditelné. Cílem proteinové diety je dosáhnout přiměřené hmotnosti.

Proteinové dietě se také říká ketogenní dieta. Její jméno je odvozeno od stavu s názvem ketóza. Jedná se o změnu metabollismu, kdy se v těle vzhledem k omezenému přísunu sacharidů stává primárním zdrojem zásobní tuk. Proteinovou dietu je třeba probrat s odborníkem. Obrátit se můžete na web www.ketodiet.cz. Zabývá se prodejem diet a výživovým poradenstvím.  Web propaguje hlavně proteinovou dietu a nabízí unikátní dietní program KetoDiet, který funguje na bázi proteinové diety. KetoDiet je proteinová dieta ve fromě instantních proteinových jídel zahrnující neomezenou konzumaci zeleninu a odborné výživové poradenstv online.

V čem spočívá proteinová dieta?

Tělo pro svůj zdravý růst a život potřebuje určité živiny jako jsou sacharidy, bílkoviny, tuky, vodu, minerály a vitamíny. Ve většině potravin jsou však obsaženy pouze sacharidy, bílkoviny a tuky, mnohdy v nepřiměřené míře. Koncept proteinové diety spočívá v tom, že jsou do těla dodávány vysoce kvalitní proteiny s tím, že se sníží příjem sacharidů a zvýší konzumace některé zeleniny. Proteinová dieta nemá za následek pocit hladu a to je jistě velmi výhodné. Právě proto není složité tuto dietu snášet a dodržovat. V dalších krocích je však snaha vrátit do stravy sacharidy a pozvolný návrat k racionálnímu stravování.

Co je třeba dodržovat?

Při proteinové dietě je potřeba především dodržovat pravidelnost a dostatečně pít. Hodně pít se doporučuje i obecně, ale vzhledem k tomu, že se do těla dostává omezené množství sacharidů, voda se rychle dostává z těla ven. Proto je třeba dodržovat pitný režim. Při dodržování proteinové diety bude úbytek vaší váhy znatelný, rychlý a trvalý.

Proteinová dieta s KetoDiet vám pomůže zbavit se přebytečných tuků. Zkuste to i vy a zhubněte tak, jak si budete připadat krásná, ale hlavně zdravá.