5 tipů jak okořenit sex

Do každého vztahu může přijít krize a tehdy to nefunguje, tak jak má. V podstatě každý vztah si tyto chvíle vybere a buď je partneři překonají nebo ne. Jestliže i vy nyní pociťujete, že to mezi vámi jaksi skřípe, zejména po stránce sexuální, avšak svého partnera nadevše milujete a nechcete, aby to pěkné, co mezi vámi bylo, skončilo, zkuste oživit váš sexuální život a dodejte mu novou šťávu. My vám dáme 5 tipů na to, jak sex okořenit, takže vyzkoušejte alespoň některý z nich a uvidíte, že svého partnera překvapíte.

Kouzlo s oblečením

Vsadíme se, že se často milujete v posteli, třeba před spaním nebo ráno. A to jste většinou už odlíčená a v pyžamu, které je antisexy a prostě nevypadáte zrovna přitažlivě. Přitom můžete ve svém partnerovi vzbudit mnohem větší touhu, když se právě oblečete a upravíte tak, že budete sexy. To byste se divila, jak může právě sexy obleček či nějaká krajková košilka přidat sexu mnohem větší šťávu. Oblečte se do toho, co vám třeba vybere váš muž, co se mu libí a připravte mu striptýz. Zaručujeme, že po vašem vystoupení nezůstane chladným a vrhne se na vás, jako na hladové zvíře.

Aroma masáž

Po striptýzu můžete navodit příjemnou a jiskřivou atmosféru aroma masáží. I uvolnění k sexu patří a masáž je skvělou předehrou. Jestliže jste oba romanticky naladění, masáž bude jistě tou nejlepší možnou předehrou, kterou můžete podniknout. Zakupte nějaký voňavý olejíček, díky kterému ožijí vaše smysly. Zaměřte se především na erotogenní zóny, jako je šíje, křížová oblast a chodidla. Můžete rovněž masírovat partnera vlastním tělem. Klidně si to poté můžete vyměnit a následně bude masírovat partner zase vás.

Dejte si horkou koupel

Další možnou předehrou, která může předcházet sexu, je aromatická koupel. Jestliže máte doma vanu, napusťte ji až po okraj vodou, nezapomeňte na pěnu a opět na vůni. Ponořte se oba do horké vany a povídejte si třeba dráždivé příběhy nebo vaše touhy, které byste chtěli v sexu podniknout. Určitě se dozvíte mnohé zajímavosti, které byste si za běžných okolností ani neřekli. Můžete na ně následně reagovat, příště opět svého partnera mile překvapit a splnit mu jeho sexuální sen.

Sex z mnoha úhlů

Pro mnohé páry může být vzrušující, když se mohou na sebe při milování dívat ze všech možných úhlů. Máme na mysli skrze zrcadlo. Pouvažujte tedy o tom, nainstalovat si do ložnice několik zrcadel. Tato investice se vám vrátí v podobě mnohem zajímavějšího sexu a umožní vám vychutnat si jeden druhého mnohem intenzivněji.

Milujte se za světla

Většina páru se miluje večer, v pozdních hodinách, kdy už je tma. Jenže tehdy jsou třeba už oba partneři docela unavení po náročném dni a sex zkrátí na minimum. V podstatě si milování ani nevychutnají, jak by mohli. Jste na tom podobně? Pak vám doporučujeme udělat si na sebe čas i během dne nebo víkendu, kdy se můžete oddávat delšímu sexu. Třeba použijte i některé erotické pomůcky či třeba lubrikant, neboť mohou váš sexuální akt zpestřit. Pro ty z vás, co se milují zejména za tmy, při lampičce neb svíčkách, to může být velice vzrušující a naprosto něco jiného.