Mylná fakta vypovídající o velikosti mužského přirození

Dámy, jistě jste už slyšely několik způsobů měření mužského přirození, podle kterých lze snadno odhadnout, jakým nádobíčkem se může pyšnit ten či onen muž. A jelikož je to velice zajímavé téma, které se probírá na mnohých dámským i pánských jízdách, na internetu a kdekoli jinde, připravili jste si článek o všeobecným mýtech o velikosti penisu. Po přečtení tohoto článku budete po této stránce o něco chytřejší a můžete se o získané poznatky podělit se svými kamarádkami. Tak tedy začneme….

1. Velikost boty nebo nohy

Jednou z nejběžnějších metod, jak se lidé snaží posoudit člověka a v návaznosti na tom zjistit i velikost penisu, je velikost nohy nebo boty. Určitě jste o tomto způsobu měření slyšela i vy. Obecně se říká, čí větší noha/bota, tím větší penis. Ženy, ale i muži se snaží přijít různými rovnicemi na skutečnou délku mužského přirození, např. vydělte třemi, polovina, uberte palce apod. Jenže vyřešení této záhady se nedočkáte, je to jen mýtus, nikoli realita.

2. Výška muže

Podobný případ je výška muže. Často se domníváme, že vysoký muž bude také více obdařen. Ale dle studií nebyla prokázána souvislost mezi výškou muže a velikostí jeho penisu. Může se tedy zdát, že výška je dobrým výchozím bodem ke zjištění, ale musíme vás zklamat, na toto opravdu nelze spoléhat. I např. 170 cm vysoký muž jej totiž může mít mnohem většího, než-li ten, co měří skoro 2 metry.

3. Od palce k ukazováku – „L“

Mezi další odhady velikosti penisu musíme v každém případě zařadit tzv. odhad pomocí tvaru „L“. Ten spočívá v tom, že uděláte tvar elka ukazováčkem a palcem. Když změříte vzdálenost mezi špičky těchto prstů, získáte výsledek, jež by se měl rovnat délce penisu. Je to však pouze odhad, který se skutečné délce přibližuje. V podstatě zjistíte zhruba velikost průměrného mužského orgánu.

4. Od zápěstí ke špičce prostředníku

Další způsob, ke kterému potřebujete mužskou ruku. Tentokrát zápěstí a prostředníček. Já osobně jsem tento odhad velikosti penisu viděla na vlastní oči zkoušet řadu žen i mužů, pokud se vedl rozhovor na toto téma. Velikost lze v tomto případě změřit snadno. Změříte délku od zápěstí ke špičce prostředníčku. Opět ale získáte podobný výsledek jako při způsobu „L“. Ani toto není realita.

5. Délka palce

A do třetice všeho dobrého….opět potřebujeme ruku, konkrétně palec. Také jste se někde dočetla, že mužský penis je trojnásobkem délky palce? A podivovala jste se nad tím, proč zrovna třikrát? A přišlo vám to docela i dost? Někdo tomu věří, někdo zase ne. Pokud uvidíte, jak muž zvedá palec a gestikuluje tím, že je vše OK, pak je zcela zbytečné si jeho palec představit 3krát delší. Je to opět jen mýtus, který si někdo vymyslel.

6. Rasa

Fámy o tom, že muži černé pleti, zejména Afričané, jej mají mnohem většího, než-li Evropané se vedou stále. Naopak méně obdaření jsou zase Asiaté. Tyto předsudky se v žádném případě na pravdě nezakládají. Rozdíly v rasách hrají velkou roli při posuzování člověka, ať už se jedná o ty negativní, tak pozitivní vlastnosti. Nelze ani velikost penisu posuzovat podle barvy pleti. Je to hloupost, i když by tomu někteří věřit chtěli. Všichni Afričané nemají velké přirození, všichni Asiaté jej nemají zase malého a běloši průměrného.

7. Délka penisu v klidovém stavu

Asi se můžete domnívat, že pokud je penis v klidovém stavu malý, musí být malý i po ztopoření a naopak. Někteří muži jej však mají malého, když je ochablý a jakmile se vzruší, vytáhne se mu několikanásobně. Je dokázáno, že velký penis v klidové fázi se po vzrušení zvětší jen málo, zatímco malý penis mnohem výrazněji. Dokonce ani porovnání penisů na WC není zcela spolehlivé a v podstatě ztrátou času.

Inspirací pro tento článek nám byly chybné způsoby odhadu velikosti penisu. Překvapila zjištěná fakta i vás? Už nebudete věřit všemu, co se kde šušká? Na závěr pro vás máme jednu radu: Skutečnou velikost penisu zjistíte jen jedním způsobem – osobní prohlídkou :-).