Značkové obklady a dlažby do kuchyně

Právě zařizujete kuchyni nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci koupelny? Nedílnou součástí obou těchto místností bývají obklady a dlažba. Mají svou praktickou úlohu, ale zároveň jsou i designovým prvkem. V koupelně pak dlažba a obklady vytváří tu hlavní atmosféru. Dnes je výběr obkladů a dlažeb velice široký a nemusíte se omezit jen na pár barev, vzorů a dekorů. Kde a jaké obklady tedy pořídit? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku.

Kde pořídit obklady a dlažbu?

V současné době se žádné moderní kuchyně neobejdou bez kvalitních obkladů a dlažby. Tato keramika se skvěle udržuje a čistí a navíc svým designem podtrhuje ráz kuchyně. Důraz je kladem nejen na detail a vzhled provedení, ale i funkčnost kuchyňské linky a pracovní desky. Keramika Soukup nabízí široký sortiment obkladů a dlažeb nejen do kuchyní. V nabídce naleznete i produkty vhodné do koupelen, obývacích pokojů nebo ložnic. Zvolit můžete značkové obklady a dlažby vyrobené tuzemskými i zahraničními výrobci i ekonomicky výhodnější série, nabídka prodejce je tedy šitá na míru všem zákazníkům.

Trendové obklady

Mezi oblíbené a nejčastěji pořizované obklady patří kuchyňské mozaiky Petraia. Ty charakterizují přírodní zemité barvy a svým vzhledem připomínají elegantní rustikální styl. Ženy, které upřednostňují klasické kuchyňské motivy, obvykle volí obkladačky Classic s rozměry 15×15 cm. Lze však pořídit i větší rozměry, které se kvůli spárům mnohem lépe udržují. Takové obklady do kuchyně naleznete v sekci koupelen. Od rozměrů dlaždic 10×10 cm, které dominovaly kuchyním v minulosti se spíše upouští, e-shop je ale stále prodává pro zastánce klasiky. Jinak jsou trendy spíše opačné. Je tedy naprosto normální, že se kuchyňské linky obloží koupelnovými obklady, aniž by si návštěvník uvědomil, že se stejné obkladačky mohou vyskytnout i v koupelně.

Mozaika Petraia Beige - rozměry 10x10
dlažba Classic, dub letitý šedý - rozměry 15x15

Velkoformátové dlažby a jiné

Do kuchyní se pořizují velkoformátové dlažby, které se díky menšímu množství spárů mnohem lépe udržují. A to ocení především ti, kteří kuchyň udržují čistou. Do jiných místností ve vaší domácnosti je určena interiérová dlažba, která je vyrobena z kvalitního materiálu čediče. Ten má vysokou životnost, zajímavý vzhled i dlažba tradiční i netradiční tvary. Nabídku firmy Keramika Soukup si prohlédněte pod tímto odkazem http://www.keramikasoukup.cz/katalog/interierove-dlazby. Pokud máte tedy o produkty e-shopu zájem, kdykoli můžete kontaktovat obchodního zástupce firmy a nechat si odborně poradit. Oceníte kompletní servis a kvalitu práce.

Inspirace na fotografiích:

obklady Versal
obklady Breeze
obklady Vintage
obklady Nicola
mozaika Petraia