Za relaxem, krásou a zdravím vyrazte do lázní Jupiter. Nechejte se hýčkat!

1026Stres, únava, snížená imunita, bolesti páteře, otoky končetin, celulitida, špatně fungující metabolismus, to jsou zdravotní problémy, s nimiž se dnes potýká velká část populace. Náš uspěchaný životní styl není ideální. Zejména my ženy to nemáme zrovna lehké a žijeme v časovém presu. Po náročné práci nám začíná další doma. Starost o děti, partnera a celou domácnost nám dává zabrat. Často večer uleháme do postele vyčerpané a tento koloběh ráno začíná znovu.

Jenže dopřát si odpočinek potřebuje každý z nás a my ženy obzvláště! Je důležitý pro regeneraci těla i duše a načerpání nových sil do pracovního i osobního života. Snad všechny chceme být zdravé a krásné, a jelikož jedno s druhým tak nějak souvisí, dejte si některý den „volno“ a vyrazte za odpočinkem! Stačí navštívit jedno místo, kde se budete cítit jako znovuzrozená. Špičkové služby pro zdraví, krásu a relaxaci vám poskytnou Lázně Jupiter, které se nachází v Praze 4 na adrese Hornokrčská 649/31.

Co na vás v lázních Jupiter čeká?

Lázně Jupiter nabízí široké spektrum služeb a procedur. Jsou zaměřeny na krásu, odpočinek i řešení zdravotních problémů, jako je např. snížení nadváhy, zlepšení fyzické i duševní kondice. Využít lze nejrůznější druhy masáží, koupele, zábaly, detoxikaci organismu, bezbolestnou liposukci, lifting, kosmetické služby, cvičební programy a další. Zajít si můžete také do fitness centra nebo vířivky.

Masáže v tradičním i netradičním provedení

Jednou z oblíbených forem relaxace, jež má vliv také na fyzický stav, jsou masáže. Mohou vám poskytnout zaslouženou slast a maximální uvolnění. V Lázních Jupiter mají v nabídce nejrůznější druhy masáží, od těch tradičních, až po méně známé. Provádějí manuální masáže, bambusové, horkými lávovými kameny či pomocí speciálních přístrojů. Velmi oblíbené a specifické jsou turecké masáže hammam, při kterých se využívá očistná pěna. Při této masáži zažijete maximální uvolnění těla i mysli, pěna pokožku revitalizuje a výrazně omlazuje.

hammam3

Mezi ženami jsou oblíbené lymfatické masáže, jejichž cílem je stabilizace lymfatického systému. V těchto lázních kombinují lymfodrenáž s manuální a přístrojovou masáží. V případě, že pociťujete únavu, přibývají vám zdravotní potíže, máte ucpaný lymfatický systém, cévy a zadržujete v těle nadbytečnou vodu, pak je pro vás tato masáž ideální pomocí.

1008

Procedury, které vás udělají krásnější

Každá z nás se chce líbit, proto jistě uvítáte, že v Lázních Jupiter mají připravených i několik zkrášlujících procedur, týkající se zejména hubnutí a dokonalé postavy. Jednu z cest představuje neinvazivní bezbolestná liposukce, která vás zbaví přebytečného tuku, aniž byste musela pod skalpel. Již po první proceduře uvidíte výsledky, budete štíhlejší, pokožka bude hebčí, viditelně pevnější a vy budete odcházet nadšená. Liposukce zde provádí pomocí nejnovějších metod a nejmodernějších technologií.

liposukce

Lázně Jupiter poskytují služby na vysoké úrovni a zaručujeme, že i vy budete po návštěvě nadmíru spokojené a budete se rády vracet.