Kosmetická akupunktura pro krásnou, zářivou pleť bez vrásek

kosmeticka_akupunkturaKaždý člověk touží vypadat mladě, mít dokonalou, čistou, zářivou a krásnou pleť. Bylo tomu tak už před tisíci lety a nejinak je tomu i dnes. Docílit toho lze pomocí kosmetické akupunktury – speciální oblasti tradiční čínské medicíny, která existuje už po celá staletí.

Tato metoda je zaměřena na vyzdvihování vnitřní krásy z hloubky na povrch. Stojí na celostním řešení problému, nezahrnuje pouze ošetření vnějšku, ale jde po hledání příčin. Věří, že naše tvář je odrazem celkového stavu našeho zdraví. Pokud je v těle problém v nějakém orgánu, projeví se to právě na obličeji, protože jeho různé části jsou ve vzájemném vztahu s konkrétními vnitřními orgány. Snaží se tak vyladit naše tělo zevnitř, obnovit rovnováhu vnitřních orgánů a stabilizovat vnitřní nedokonalosti, protože teprve pak se to odrazí na naší pleti, která bude pevnější a bude mít zdravější barvu.

Při kosmetické akupunktuře se zapichují tenké miniaturní jehličky do podkoží v obličeji. Jedná se o velmi jemné a husté vpichy, jejich počet závisí na množství vrásek a věku. Vpichováním se zlepšuje prokrvení kůže, z daného místa se odplaví škodliviny a dojde ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu, čímž se vyhlazují a zjemňují drobné i hlubší vrásky, pleť se hydratuje a rozjasní. Tato účinná, ale šetrná metoda odstraňuje či zmírňuje příznaky stárnutí kůže, ale poradí si i s opuchlými víčky, unavenou pletí, kruhy pod očima, pigmentovými skvrnami, mastnou pletí či akné. Je vhodná pro každého, s ošetřením můžete začít ve třiceti letech, stejně jako v šedesáti – čím dříve, tím pochopitelně lépe, dostat tělo do harmonie pak bude trvat daleko méně času. Navíc funguje i preventivně. Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření, ideální léčebná kúra však trvá 5-10 týdnů.

Překonejte svůj strach z jehel, vylepšete si Vaše zdraví a podpořte celkovou pohodu s touto přírodní alternativní metodou, která je šetrná, bezpečná a cenově dostupná. A žádné botoxové výplně či kolagenové injekce nebudete potřebovat.