Vyražte na jaře v sexy botech

Hitem letošního jara jsou bezkonkurenčně lodičky na jehlovém podpatku a to pěkně vysokém. Taky toužíte po takových botách a rozplýváte se nad lodičkami v obchodech s obuví? Poradíme, co se letos nosí a v čem budete sexy.

Dle mužů jsou ženské nohy sexy právě v botech na vysokém podpatku. Díky podpatkům se totiž snažíme chodit vzpřímeně, neboť nám boty ani nedovolují, abychom se při chůzi nějak loudaly. Nohy jsou propnuté a opticky vypadají delší. Lahodí tedy i postavě. V lodičkách na jehlovém podpatku zkrátka vypadáme o něco štíhleji, jsme vyšší a působíme žensky. Boty na vysokém podpatku jsou zkrátka určeny pro ženy.


 

Obchody s obuví nabízí opravdu skvělé kousky těch nejmodernějších bot na vysokých podpatcích v různých barevných provedeních. Velmi trendy jsou odstíny šedé, černé, běžové, ale i fialkové nebo růžové. Vůbec se nemusíme bát ani pestřejších barev, pokud k botům zvolíme vhodné oblečení a doplňky. Každopádně bychom to i s nimi neměly moc přehánět. Ideálními doplňky jsou kabelka, šátek kolem krku, popř. pásek u kalhot, které bychom měli sladit s barvou obuvi. Lodičky s jehlami vypadají úžasné, když si k nim oblečeme úzké džíny. Za prvné vynikne samotná bota, se kterou se tak můžeme pochlubit světu a v kombinaci s úzkými džínami vypadají i naše nohy velmi sexy a svůdně.


V případě, že si netroufneme vyrazit na až 12- ti centimetrových jehlách, budeme vypadat dobře i v lodičkách s menším podpatkem. Navíc jistě zvládneme i delší trasy. Ty nejvyšší jehly jsou sice úžasné a neodolatelné, ale přiznejme si, že v nich nelze chodit celý den. Některým to možná problémy nedělá, ale ze zdravotních důvodů je vhodnější, aby si chodidla během dne odpočinula. 3-5 centimetrové podpatky jsou vhodné k běžného nošení. Do práce nebo do školy bychom měly vyrazit v těchto lodičkách, abychom se během dne cítili pohodlně a večer do společnosti si obujeme ony nádherné boty na vysokém podpatku. Dopřejeme si jak pohodlí, tak chvilky, kdy si budeme připadat jako dámy.

 

A jestliže nejsme vůbec zastánci podpatků, i v balerýnách si můžeme připadat krásně. Nabídka balerýnek je rovněž tak velká, že si určitě budeme mít problém vybrat. Nebudeme vypadat sportovně jako v klasických teniskách, ale žensky a moderně a zaručeně nás nebudou bolet nohy. Né vždy se musí pro krásu trpět!