Vypracujte si postavičku do plavek

Sice se ještě jezdí na hory, venku panuje chladné počasí, ale je nejvyšší čas, abyste začala pracovat na své postavě. Za dva měsíce přijde jaro, s nímž začnete odkládat kabáty a nosit krátké sukně a šaty. Snad byste nechtěla odhalit své faldíky, které se vám na těle vytvořily přes zimu, hlavně přes vánoční svátky, kdy nešlo vánočnímu cukroví odolat? Zatočte s nadbytečnými kilogramy a začněte na své postavě tvrdě pracovat.

Proč chodit do fitness?

Chcete-li redukovat svou váhu, ale zároveň si zpevnit svaly, pak je fitness centrum ideálním řešením. Právě ve fitness centru můžete začít pracovat na své vysněné postavě. Dnes nejsou posilovny a fitness zázemím pouze mužů, ale i spousta žen chce být krásná. Ať už se vám to zamlouvá, nebo ne, tak pouze posilovna je místo, kde můžete docílit vypracované a dokonalé postavy, kterými se mohou pyšnit mnohé modelky na předních stránkách časopisů.

Dnes najdete fitness centrum v téměř každém městě. Velmi oblíbené fitness Praha je Kentoya Fitness, kam míří spousta žen za jedním cílem – mít zpevněnou postavu do plavek. Nebojte se tedy, že budete jediná. Tato posilovna nabízí období, kdy do ní chodí pouze ženy, což oceníte, pokud jste stydlivá a nechcete cvičit před muži. Navíc se vás ujme obsluha, která vás seznámí se stroji a poradí vám, jak na efektivní cvičení.

Posilovna Kentoya Fitness

Kentoya Fitness je velmi oblíbená posilovna v Praze, která se může pyšnit bohatou nabídkou kvalitních služeb. V samotném areálu fitness centra se nachází také solárium Praha, nebo si můžete zajít na relaxační masáže, které dokonale uvolní vaše napnuté svaly. Cvičení v posilovně není procházka růžovým sadem, ale máte-li pevnou vůli, hravě to zvládnete a výsledky budou brzy viditelné. Také vás nadchne skutečnost, že do Kentoya Fitness centra míří hlavně ženy, a tak se zde budete cítit velmi dobře.

Kdy začít s posilováním?

Pokud se chcete už na jaře pyšnit hezkou, štíhlou postavou, pak byste měla jít do posilovny hned zítra. Asi dva měsíce trvá, než se dostaví viditelné výsledky. V plavkách už pak budete jako proutek, a tak se nebudete stydět zajít na veřejné koupaliště, kde vás bude okukovat spousta mužů. Ideální je chodit cvičit alespoň třikrát týdně. Kentoya posilovna Praha 10 má otevřeno každý den, a tak si sama stanovte program, podle kterého budete chodit cvičit.