Vyhrajte soutěž s Mozzarellou Galbani o víkend v Římě

Léto je v plném proudu, stejně tak jako období dovolených, zájezdů, výletů, poznávání a zážitků. Kde letos vyrazíte vy? Říkáte si, že tento rok se musíte omezit a na dovolenou vám nevyjdou finance? Co takhle zkusit štěstí a dovolenou vyhrát? Přesně tak! Můžete se zúčastnit soutěže o víkend v Římě a vyrazit na úžasný pobyt, aniž byste museli sáhnout hluboko do své kapsy.

Soutěž s mozzarellou o víkend v Římě

Milujete mozzarellu a toužíte se podívat do italského Říma? Máte jedinečnou možnost pochutnat si na tomto vynikajícím sýru a vyhrát zájezd pro dvě osoby do Říma.Zúčastnit se soutěže je velice snadné. Již za čtyři zakoupené kusy Mozzarelly Galbani 125g můžete vyhrát víkend v Římě pro dvě osoby v hodnotě 16 000 Kč od cestovní kanceláře Fischer. Za pár korun máte jedinečnou příležitost užít si dovolenou v této nádherné evropské metropoli. Stačí poslat SMS na číslo 900 11 03 ve tvaru GALBANI DATUM NÁKUPU ČAS NÁKUPU JMÉNO PŘÍJMENÍ. Do soutěže je pobytový víkend zahrnut celkem 5krát, tudíž máte velkou šanci na výhru. Kromě víkendu v Římě je možné vyhrát také designový kráječ na mozzarellu, který je pro vás připraven 200krát. Soutěž Řím trvá do 31.8.2012 a je to rozhodně perfektní příležitost, proto se jí zúčastněte. Třeba budete mít štěstí a výhra bude vaše.

Co když jste vyhráli?

Po zaslání SMS ihned dostanete zpět informaci o tom, zda a co jste vyhráli. Jestliže obdržíte výherní SMS je třeba nejpozději do 14 dnů zaslat kopii účtenky o nákupu čtyř kusů Mozzarelly Galbani 125 g. Tudíž si účtenku pečlivě uchovejte. Kopii pošlete na adresu: Galbani, P.O.BOX 5, Praha 5, 156 00. Spolu s kopií účtenky ještě přiložte vaše výherní telefonní číslo, zpáteční adresu a vaše jméno a příjemní.

Co připravit s Mozzarelly Galbani?

Mimo to, že budete mít možnost vyhrát víkend v Římě, jistě si můžete pochutnat i na samotné Mozzarelle Galbani. Mozzarella Galbani je plná čerstvého mléka a díky vysokému obsahu vápníku a fosforu je zdraví prospěšná. Můžete ji použít, jak na studenou, tak teplou kuchyni. Pokrmy z ní připravené jsou lehké, letní a chutnají báječně. Připravit si můžete předkrmy, hlavní jídla, dezerty nebo malé občerstvení. Mozzarellu můžete přidat do salátů, sendvičů, těstovinových pokrmů, na pizzu atd. Hodí se k surovinám jako jsou rajčata, houby, špenát, kuřecí maso, mořské ryby a k mnoha dalším. Uplatnění je široké. Můžete vyzkoušet některý z ověřených receptů či zapojit vlastní fantazii.