Vyhlašte útok na šatník svého milého!

Potrpíte si na nejnovější trendy a zajímáte se, co se zrovna nosí? Ráda si pořídíte něco moderního do svého šatníku? A co takhle obměnit šatník vašeho partnera? Jestliže chodíte vy v outfitu vystřiženém jako z módních časopisů, pak by nebylo marné sladit i váš protějšek. Respektivě i jemu pořídit něco, co zrovna vévodí aktuální době. I mnozí chlapi milují nakupování, ale klidně mu můžete poradit a vybrat spolu oblečení, které mu bude seknout. Připravili jsme pro vás několik tipů a doufáme, že najdete ne malou inspiraci.

Pánská móda 2013

Móda není jen doménou žen, i muži se chtějí hezky oblékat. Pánská móda má toho také hodně nabídnout. V oblečení pro pány již nefigurují pouze černé, šedé a hnědé barvy, ale barvy, které dokáží rozzářit. Co tedy zrovna letí? V čem bude vás partner IN? Jedno je jasné, doba povoluje téměř vše a vrací se k trendům, která frčela již pár let zpět. Co se týče vzorů, aktuálně letí proužky, puntíky a geometrické tvary. Ty najdete na tričkách, mikinách, košilích, ale třeba i kalhotách. Pozornost se věnuje detailům. Jaro a léto 2013 přeje jasným barvám, modré, zelené, červené, žluté. Výjimku netvoří ani neonové odstíny. Ty nyní zažívají obrovský boom. My bychom vám rádi představili sportovní, elegantní a stylový styl, který padne každému muži. Ten nabízí trička, košile, mikiny pro volný čas i do kanceláře.

Košile je klasika

V šatníku každého muže by neměla chybět košile. Pořiďte alespoň jednu svému příteli, který ji využije jak do práce, tak pro volný čas. Moderní košile jsou stále přiléhavější a rýsují tělo mužů. Vrací se klasické proužky, károvaný vzor i jednobarevné košile jsou stále trendy. Košile mají zajímavé detaily, např. nové tvary límečků, kontrastní barvy na vnitřních manžetách a rubu límečku apod. Na fotografiích vidíte košile, které jsou na léto ideální a váš partner v nich bude pořádný fešák.

Mikina, kterou musí váš partner mít

Mikiny patří zajisté mezi nejoblíbenější pánské oblečení. Mikiny s kapucí i bez  budou trendy snad kdykoli. Stejně jako v případě košil se prosazuje styl, který myslí na detaily. U mikin si můžete všímat zajímavých střihů a detailů na kapucích, límích, rukávech, na zapínání apod. Na fotografiích můžete vidět několik mikin, jež jsou již na první pohled netradiční a přitom velice efektivní.

Trička s fototiskem nebo v neonových barvách

Váš partner musí v létě určité mít tričko s fotopotiskem. Trendy trička zdobí právě až provokující potisky, zejména v bílé a černé barvě. Potisk tvoří vzory s náměty z filmů, fotografií celebrit a rockových hvězd, obličeje a srandovní věci. Můžou být i vtipné. Rovněž letí neonové barvy, které si může váš muž zakoupit na tričku. Neonové barvy vypadají úžasně zejména na opáleném těle a vašemu partnerovi budou zajisté slušet. Všimněte si také šedého trička na fotografii. Je zde velice zajímavě řešen límec, který dodává tričku originální vzhled.

Zahrňte ty nejtrendovější kousky oblečení nejen do vašeho šatníku, ale i do šatníku vašeho milého. Až spolu vyrazíte ven, budete oba krásní, mladí a v kurzu.