Letní sandálky v mnoha trendových variantách

Ač teprve začalo jaro, je velmi pravděpodobné za budeme moci již zanedlouho vklouznout do letních botiček. Na jaře a v létě je výběr bot mnohem větší, než třeba v zimě a my si můžeme užívat všelijaké sandálky, pantofle, střevíčky, balerínky apod. A kdo by všem těm nádherným a barevným botám neodolal, že? Má to sice i svou negativní stránku, a to pro vaši peněženku, ale proč se sem tam nerozšoupnout a udělat si radost nákupem nových letních bot! A my se právě nyní zaměříme na letní sandály a poradíme, se kterými botičkami byste měli strávit to letošní léto.

Vždy stylová v sandálcích

Sandále patří mezi tradiční letní obuv a každou sezónu se můžeme těšit na nové a nové trendy, které udělají ze sandálek atraktivní botičky pro každou ženu. Dámské sandály jsou obecně pohodlné a existuje jich několik variant, např. s rovnou podrážkou, na klínku nebo na podpatku. Moderní jsou momentálně sandály s pásky, které jsou různě poskládané a dozdobené, třeba kamínkami. Trendové jsou i pestré a pastelové barvy a různé vzory, kytičky, proužky, puntíky apod.

Platforma dodá centimetry

Sandály na klínku jsou vysoké boty, které jsou však docela pohodlné a rozhodně se v nich chodí lépe, než na klasickém podpatku. Pokud chcete mít pár centimetrů navíc, ale zároveň váš čekají pochůzky po městě nebo víte, že budete mít botky na noze delší dobu, pak jsou sandály na platformě ideálním řešením. Ptatforma je často v béžové barvě, a to proto, aby dala botám plážový efekt, horní díl pak může být jednobarevný, až po pestrobarevné a divoké vzory.

zleva nahoře: Geox, s.Oliver, Tamaris, Tamaris

Sandály na podpatku jsou sexy

Ač ne každá žena miluje podpatky, dámy, řekněme si na rovinu, nic se nevyrovná podpatkům. V nich totiž ženská postava vynikne nejvíce. Když si žena obuje boty na podpatku, najednou si připadá více přitažlivá a tak tomu opravdu je. Proto ani mezi letní obuví nechybí sandály na podpatku. Pokud se zaměříme na to, co je moderní, opět musíme zmínit pásky, pestré barvy a nejrůznější vzory. Dokonce i lesklé materiály jsou velmi trendové.

zleva nahoře: Ecco Omak, Geox, Tamaris, Tamaris

Sandálky s rovnou podrážkou pro pohodlí

Ženy, které za každou cenu vsázejí na pohodlí, raději sáhnou po sandálcích s rovnou podrážkou. Jedná se o alternativu pantoflí a stejně jako dámské pantofle jsou vhodné pro celodenní nošení. Možná některým ženám vyhovují ještě více, než-li samotné pantofle, protože jsou chodidla díky páskům upevněná a nohy, které se nám v létě často potí, pak tolik v těchto botách nekloužou. Trendovými prvky jsou již zmíněné pásky, které můžeme často vidět i v kotníkové části.

zleva nahoře: Dorndorf, Marco Tozzi, Rejnok, Tamaris

Každá si jistě najdete letní boty, ve kterých si budete připadat dobře. Je z čeho vybírat. Dnešní trendy jsou k ženám benevolentní a boty poskytují to, co žena očekává – pohodlí i estetickou stránku.

Zdroj fotografií: rejnokobuv.cz