V jakém spodním prádle jsou muži nejvíce sexy?

V souvislosti se spodním prádle jsou skloňovány zejména ženy. Ale i muži mohou ženy právě ve spodním prádle pěkně nažhavit. Ve kterých spodkách jsou tedy muži neodolatelní? A které spodní prádlo naopak považují ženy za docela asexuální? To si povíme v dnešním článku. Pokud jste tedy zvědavé, zda vedou trenky, boxerky, slipy, jocksy nebo třeba pánská tanga, pak čtěte dále.

Boxerky jsou jasně nejpřitažlivější

Za absolutního vítěze mezi pánským spodním prádle lze považovat boxerky. Boxerky jsou v podstatě upnuté trenýrky, které mají krátké nohavičky a vynikne v nich více mužská postava i mužská chlouba, což je pro mnohé ženy velmi přitažlivé. Obepínají také zadeček, což je rovněž sexy. Muži by měli nosit boxerky, pokud chtějí vyvolat v ženě nějaké chutě, bez obrázků nebo nějakých vtipných motivů. Takové jsou spíše ke smíchu.

Boxerky jsou nejvíce sexy

Trenýrky jsou taktéž sexy

Druhé místo obsadily trenky, které jsou volnější. Nejde v nich tolik vidět, co se pod nimi skrývá, či jak moc je muž obdařen, a to mnohé ženy velice zajímá i vzrušuje. Opět platí to stejné jako v případě boxerek, že by muži měli volit vzory méně komické. Trenýrky se Supermanem, čertíkem či Simpsonovými fakt není tím, co by ženy nějak nabudilo. Stejně tak jako nějaké vytahané planďáky. U trenýrek platí to, že by měly být z kvalitních materiálů, ženám se líbí např. satén nebo příjemná bavlna. Taktéž se klade důraz na správnou velikost a pokud jsou o něco upnutější, ženám to vůbec nevadí, ba naopak.

Co se pod trenkami schovává?

Slipy jsou třetí, ale žádná sláva

Pokud obsadíte v soutěži nebo nějakém závodě, třetí místo, určitě je to velmi pěkné a máte radost. Jenže pro slipy, které se umístily na třetím a vlastně předposledním místě, to žádná sláva není. Slipy už muži mladší generace moc nenosí, spíše si ženy představí ve slipech nějakého muže v postarším věku. Spojení slipy a sexy dohromady moc nejde. Slipy jsou pro ženy docela ošklivé a vedou se rovněž i různé spory o jejich nezdravosti.

Slipy spíše pro starší muže

Pánská tanga jsou jednoznačně asexuální

Ještě hůře, než slipy, jsou na tom pánská tanga. Ač jsou povinnou výbavou všech striptérů, ženy se shodují na tom, že zařezaná šňůrka v mužském zadku je doslova odporná. Chlapi tedy v pánských tangách moc velký úspěch před ženami nesklidí. Noční můrou jsou pak pánská tanga se zvířecím vzorem. Jestliže jsou tanga sexy už žen, muži by se jim měli vyhnout obloukem. Jestliže chtějí muži svou ženu opravdu rozesmát a pobavit, pak si klidně pánská tanga mohou koupit.

Tanga už žen zrovna nefrčí

Jocksy – k zamyšlení a posouzení

Novým druhem pánského spodního prádla, který ještě není tolik známý, jsou jocksy. Jsou něco mezi slipy a pánskými tangy. Toto prádlo lze považovat za extravagantní. Od slipů se liší tím, že zadní část je zcela odkrytá a toto prádlo tak drží pouze na gumách. Je vhodné třeba pro sportovce, neboť v nich pozadí hezky dýchá. Které místo v žebříčku by obsadil tento druh pánského spodního prádla? Co myslíte dámy? Líbí se vám na mužích jocksy?

Jocksy odkrývají zadek. Jsou sexy?

Na závěr:

Určitě všechny ženy uznáme to, že u spodního prádla je důležitá hlavně pohodlnost. A my přeci často nosíte takové kousky, které nejsou sexy vůbec, ale cítíme se v nich skvěle. A u mužů to platí stejně tak. Nechejme tedy naše muže svobodně rozhodnout, v čem budou chodit. Když jim je dobře klidně i v pánských tangách, tak proč ne?

Zdroj fotografií: Podkalhoty.cz