Uzdravování, léčba, aktivní pohyb, relaxace i odpočinek na jednom místě!

úvod2Některé z nás si možná během tohoto týdne řekly, že jaro už se blíží. První sluneční paprsky, které sice lehce, ale přece jen, začínají hřát na tváři nám dávají naději, že to bude s počasím lepší a zima nás pomalu opouští. Nicméně chladný vánek stále umí ukázat svou sílu a toho sluníčka ještě tolik během dne není. Právě v tomto období na mnohé z nás padá jarní únava, jsme nervózní, neodpočatí, ač se válíme mnohem více, než třeba během léta. Co s tím?

Centrum trvalého zdraví Cordeus

Chcete načerpat novou energii, zvýšit vaši obranyschopnost, odpočinout si, udělat něco pro své zdraví, urychlit uzdravení po nemoci, strávit příjemné chvíle se svou rodinou, anebo podniknout kroky, které vás dostanou po zimě do formy? Pak je pro vás ideální centrum trvalého zdraví Cordeus, které se nachází v Praze 6 a zabývá se oblastmi a tématy, jež souvisí s udržením trvalého zdraví člověka. Zaměřuje se, jak na tělesnou medicínu, tak medicínu duše. Právě zde nabízí různorodé služby v oblasti celkové péče o zdraví, wellness, fitness i lázeňských procedur.

Zažijte pořádný relax

relaxPořádně zrelaxovat můžete kupříkladu na masážích, reflexoterapii, relaxačním dýcháním, kraniosakrální terapii, v sauně, na zábalech, meditaci, Reiki terapii, Body psychoterapii či světelné lázni. Z nespočet služeb k léčení těla i duše si jistě vyberete.

Detoxikace a očista organismu

detoxikaceKonec zimy je rovněž ideálním časem pro detoxikaci a očistu organismu, Není to jen jakýsi módní výstřelek, ale nezbytná nutnost pro fungování zdraví. Uznejme, že během zimy máme méně pohybu, jíme těžší stravu, jsme vystaveni nadměrnému stresu, zejména v období Vánoc a startem nového roku apod. Díky očistě si budete opět cítit fit. Nebude vás bolet hlava, nebudete mít zažívací problémy, nebudete vyčerpané atd. Chronickou intoxikací trpí většina populace, takže pravděpodobně i vy. Více o detoxikaci se dozvíte na těchto stránkách: http://www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Dostaňte se do formy

fitPohled do zrcadla v tomto období je pro mnohé z nás ne zrovna líbivý. Jsme obalené špeky, které rozhodně nechce dále pěstovat. Pokud byste se rády dostaly do formy, centrum Cordeus nabízí i řadu pohybových aktivit, díky kterým můžete shodit přebytečná kila a získat ztracené sebevědomí. Zajít si můžete na Core trénink, Zumbu a Fit dance, jógu, body styling, kalanetiku, pilates, Rebounding či jiné aktivity pro zdravý pohyb. Dokonce můžete využít speciální hubnoucí kurz.

Užijte si chvíle s dětmi

plavání kojencůCentrum Cordeus myslí na celou rodinu, takže vyrazit sem můžete klidně všichni, i s partnerem a dětmi. Oblíbený je bazén, kde se vyblbnou zejména vaše ratolesti. K dispozici je kupříkladu plavání kojenců Praha, takže pokud se chcete hýbat a zároveň strávit aktivně čas se svým miminkem, je pro vás toto plavání ideální.

Užijte si uzdravování, léčbu, aktivní pohyb, relaxaci i odpočinek na jednom místě! Zažeňte nudu a nenechejte se deprimovat ještě probíhající zimou.