Uvolněte se! Zajděte na masáž a nechte se hýčkat

Zdroj: Allegria

Nejen v zimě, ale i v létě se naše tělo cítí čas od času unavené. Trávíme dlouhé chvíle u počítače, sedíme v práci, po dlouhé době se rozhodneme jít si zasportovat a každý sval našeho těla nám to pěkně vrací. Rozhodně tedy netrpte a nechte se hýčkat některou z masáží. Masáže jsou skvělé dárky pro ženy, ale ani muži by se jim však rozhodně neměli vyhýbat. Každá masáž je určitým způsobem specifická a má jiné zaměření, u všech však dochází k regeneraci a uvolnění těla i mysli.

Tibetská a kokosová masáž

Tibetská masáž je ideální pro všechny adepty, kteří mají sedavé zaměstnání. Jedná se v podstatě o propojení těla, mysli a duše a dochází při ní k obnově vyváženosti energie v těle. Podporuje lymfatický systém, vyhlazuje kůži a odstraňuje bolesti zad a krční páteře. A co třeba terapie kokosem? Kokosová masáž začíná klasickou thajskou masáží, na kterou navazuje relaxační olejová masáž s použitím panenského kokosového oleje a obličejová masáž přírodním kolagenem. Krásně se uvolníte, a vaše pleť se stane znovu pružnou a jasnou.

Čokoládová masáž

Máte rády čokoládu? Potom si zamilujete luxusní čokoládovou masáž. Kromě báječné chuti má totiž čokoláda i výborné regenerační a relaxační účinky. Čokoládová masáž Brno zprostředkovaná firmou na zážitky – Allegria, se skládá ze samotné masáže, na kterou navazuje relaxační zábal z pravé čokolády a akupresury obličeje a pokožky hlavy. Čokoláda má omlazující účinky, obsahuje spoustu antioxidantů, hydratuje pokožku těla a působí proti celulitidě. Kromě těchto pozitivních účinků podporuje i tvorbu hormonu štěstí a pomáhá uvolnit celé tělo.

zdroj: Allegria, čokoládová masáž

Kde masáž jako dárek zakoupit?

Rozmanité druhy velice kvalitních masáží od profesionálních masérů zakoupíte na webových stránkách http://www.firmanazazitky.cz/. Firma na zážitky, Allegria, se specializuje na zprostředkovávání zážitků všeho druhu a řadí se k významným společnostem na trhu. Velké množství zákazníků zde pravidelně nakupuje netradiční a originální zážitky pro sebe nebo své blízké a vzpomínají na ně celý svůj život. Nechte se také inspirovat a objednejte si příjemnou masáž dle vaší volby.