Ušetřit na energiích lze! Nebojte se změny dodavatelů

Plyn a elektřinu dnes bereme jako samozřejmost a rozhodně se bez nich neobejdeme. S příchodem nového roku jste jistě zaznamenali, že ceny energií opět stouply. Bohužel! Už to pro vás začíná být neúnosné? Doposud jste platili hodně a nyní to bude ještě více?

Lze na energiích ušetřit?

Existuje několik způsobů, jak na energiích ušetřit. Kromě výrazných zásahů do budovy, jako jsou výměna starých oken, zateplení či pořízení úspornějšího kotle a spotřebičů, existuje ještě jedna možnost. Daleko jednodušší, do které nemusíte investovat žádné finanční prostředky. Jedná se o změnu dodavatele elektřiny a plynu. Spotřeba těchto energií se vám sice nesníží, ale můžete je nakupovat za nižší ceny. Takhle se rozhodně ušetřit dá! Ceny energií totiž nejsou pro všechny dodavatele nastavené jednotně a každá společnost poskytující el. energii a plyn má své ceníky.

Možná netušíte, že vysoké výdaje jsou dnes spjaté zejména s energetickými giganty. Jako klienti máte možnost volby, jakému dodavateli dáte přednost. Přejít k menší společnosti, která si vás bude více vážit, se dá prakticky kdykoli. Navíc to má i jiné výhody. Jaké?

Nižší ceny

Určitě se shodneme na tom, že vašim primárním cílem je získat levnou elektřinu a levný plyn. Proč vám mohou nabídnout výhodné tarify právě menší dodavatelé? Důvod je prostý. Mají své vlastní zdroje energie a mohou nastavit individuální ceny. Nepokryjí tolik zákazníků, jako velké společnosti, a proto si každého klienta váží. Snaží se nabízet takové služby, se kterými budete jednoduše spokojení.

Komplexní péče

Pro malého dodavatele elektřiny a plynu nepředstavujete jen další číslo plynoměru či elektroměru. Jedná s vámi férově, na rovinu, zakládá si na osobním přístupu a rychlé komunikaci. V důsledku konkurence se rovněž snaží snížit administrativní náročnost. Zde můžete očekávat minimum papírování a vyřízení služby online.

S přestupem vám pomohou

Pakliže se rozhodnete změnu podstoupit, není třeba se obávat zdlouhavého a náročného procesu. Třebas na stránkách https://www.epet.cz/ stačí vyplnit jen pár základních informací. Obratem vám připraví nabídku na míru a návrh přehledné smlouvy. V případě, že se rozhodneme tento krok učinit, stačí podepsat onu smlouvu a plnou moc. Kompletní změnu dodavatele pak zařídí za vás. A vy poté budete moci začít uvažovat na tím, jakým lepším způsobem ušetřené peníze za energie využijete.