Uchovejte si své fotografie ve stylové podobě. Sestavte si jednoduše fotoknihu!

girl01Ať už fotíte třeba jen na dovolené, příležitostně nebo si pravidelně zvěčňuje své zážitky, všichni z nás máme spoustu fotografií. Většina z nich však obvykle skončí pouze na nějakém disku. Někteří si možná pár fotek vyberou a nahrají na Facebook či do online galerie, ale stále méně je vídáme v tištěné podobě. Sice se na ně nepráší, ale zase je nemůžete nikomu darovat a podívat se na ně lze pouze prostřednictvím počítače či podobného zařízení. Proto je v současné době stále populárnější fotokniha.

Proč si zhotovit fotoknihu?

Fotoknihy představují stále častější způsob uchování fotografií. Jsou to v podstatě takové novodobé verze klasického alba. Zhotovujeme je místo nich, ale jsou rovněž i stylovým dárkem k narozeninám, Vánocům a jiným příležitostem.  Velkou výhodou fotoknih jsou hlavně možnosti, které se nám při sestavování nabízí. Pomocí počítače a jednoduchého průvodce si vložíte fotografie do připravených šablon, necháte vytisknout a máte nádhernou památku i osobní dárek.

Jak na to? Jednoduchý průvodce vás navede.

Díky velké oblibě vzniká stále více automatických průvodců a předpřipravených šablon, takže si fotoknihu snadno vytvoříte i vy. Meze se nekladou ani vlastní fantazii. Každá fotokniha je originál.

Doporučujeme využít editor na tvorbu fotoknih z vlastních fotografií, který naleznete na stránkách www.fotoknizky.cz. Tato on-line služba funguje v prohlížeči a práci urychlí. Nabízí více možností, šablon, stylů a nastavení. Potřebujete jen váš čas, který do přípravy věnujete. Velkým plusem je právě sestavování, aniž byste si museli do počítače stahovat nějakou aplikaci. Vše je online a vy jen do průvodce ze svého počítače fotky vyberete a nahrajete. Dále pak s nimi pracujete a rozložíte, jak si budete přát, díky pěkným originálním šablonám.

Na následujícím videu máte návod, jak lze fotoknihu připravit:

Nízká cena, rychlost, snadná tvorba a kvalitní zpracování

Mezi další přednosti se řadí cena. Ta začíná na částce 399 Kč, což je nejnižší nabídka na trhu. Výroba je rychlá! Hotová fotokniha vám bude odeslána nejpozději do pár pracovních dní po zaplacení objednávky. Jak už jsme zmínili, tvorba je velmi snadná, obsluha jednoduchá a rozhraní přívětivé. K výrobě se využívají profesionální tiskové stroje a kvalitní lesklý fotopapír.

Ukázka fotoknih:

product03

product06

product07

Pocity, které zažijete, jakmile budete držet hotovou vytištěnou fotoknihu v ruce se nedají popsat. Budete se moci znovu v představách vrátit do míst a prožít příběhy, které jste do fotoknihy vložili. Navždy už budou zvěčněny v krásné podobě pro další a další prohlížení.